Neohodnoceno

Taurine 120 kapslí

Doplněk stravy, který vám poskytne tu správnou energii během tréninku.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Objednáno
Kód: 6495
Značka: Olimp sport
290 Kč
Kategorie: Amino kyseliny
Hmotnost: 0.2 kg
Počet kapslí: 120 kusů
Taurine 120 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

TAURINE MEGA CAPS® 120 kapsí

Gramáž 120 kapslí

Až 1 500 mg taurinu nejvyšší kvality v jedné tobolce MEGA CAPS®!

 

TAURINE MEGA CAPS® - až 1 500 mg taurinu nejvyšší kvality v jedné tobolce MEGA CAPS®!

Taurin je podmíněně esenciální aminokyselina, která se tvoří z methioninu a cysteinu. Vyskytuje se v těle jako volná aminokyselina nebo jako složka jednoduchých peptidů - v krevních destičkách a ve žluči, kde tvoří taurocholové kyseliny s žlučovými kyselinami. Tato aminokyselina není stavebním kamenem tělesných proteinů, ale je nezbytná v procesech jejich transformace. Lidské tělo produkuje malé množství taurinu, ale jeho množství je nedostatečné, zejména pro mladé a rostoucí organismy a pro ty, kteří cvičí. Taurin, podobně jako glutamin, ukládá dusík v těle. Během cvičení tělo produkuje a uvolňuje nadměrné množství serotoninu, hormonu, který způsobuje katabolické reakce svalů. Taurin snižuje produkci tohoto hormonu. Snížené množství produkovaného serotoninu znamená, že se tělo necítí unavené a může cvičit mnohem déle. Když je tělo zatíženo fyzickou námahou, udržuje taurin po dlouhou dobu vysokou koncentraci iontů vápníku v nervových a svalových buňkách.

MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® - JE PRŮMYSLOVÝM VLASTNICTVÍM OLIMP LABORATORIES. Byli jsme první!

Označení „MEGA CAPS“ a „MEGA CAPSULES“ jsou ochranné známky registrované pro společnost Olimp Laboratories v Patentovém úřadu Polské republiky od roku 2004, respektive 2006. Slovo ochranná známka „MEGA CAPS“ navíc prošlo mezinárodním řízením ve 26 zemích po celém světě a bylo dosud registrováno v 17 zemích. Také jsme požádali o slovní a obrazové ochranné známky MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® pro mezinárodní registraci v mnoha zemích i mimo Evropu.

MEGA CAPS® / MEGA CAPSULES® OLIMP - PRVNÍ, JEDINEČNÉ, ORIGINÁLNÍ!

 

Nutriční informace: 1 tobolka ▬ 2 tobolky

Taurin: 1 500 mg ▬ 3 000 mg

Skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách.

OLIMP TAURINE MEGA CAPS® Doplněk stravy v kapslích obsahujících taurin

Složení: 88,7% taurin, objemové činidlo - mikrokrystalická celulóza; protispékavé činidlo - hořečnaté soli mastných kyselin; kapsle (součásti skořápky - želatina; barva: E 171)

Určeno: Přípravek je určen pro fyzicky aktivní dospělé.

Doporučená denní dávka: 1-2 tobolky denně v závislosti na intenzitě cvičení nebo jinak, po konzultaci s dietologem nebo lékařem. Pít hodně vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: přípravek by neměly užívat těhotné ženy a během kojení bez konzultace s lékařem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: