Od 25.6.-2.7.2024 čerpáme dovolenou, všechny objednávky budou realizovány a odesílány až po tomto datu. Lhůta u zboží na objednání bude o tuto dobu proudložena.
Neohodnoceno

Caffeine Kick 200mg 60 kapslí

Kofein ve formě tobolky je zárukou maximální koncentrace a síly.

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Objednáno
Kód: 6393
Značka: Olimp sport
240 Kč
Kategorie: Stimulanty a energizéry
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 60 kusů
Caffeine Kick 200mg 60 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

CAFFEINE KICK

 

Hmotnost: 60 kapslí

 

Caffeine - podpora spalování tuků, usnadňuje soustředění, bojuje proti únavě.

 

Kofein ve formě tobolky je zárukou maximální koncentrace a síly, k níž se ani šálek silného espressa nemůže přiblížit! Jedná se o energický kop do 200mg čistého, bezvodého kofeinu na porci! (1 kapsle)

Pro koho je Kofein Kick určen?

Bezvodý kofein si našel své nadšence mezi různými sociálními skupinami, jejichž každodenní práce vyžaduje maximální soustředění a zároveň čelí únavě a koncentraci, která časem klesá.

Sportovci mají rádi tuto formu kofeinu také díky svému rychlému stimulačnímu účinku. Kromě toho lidé, kteří potřebují bojovat s únavou, žáci, studenti a řidiči.

Působení kofeinu

Konzumace správné dávky kofeinu má vliv na prodloužení a zvýšení intenzity tréninku, zvýšení tělesné teploty a stimulaci termogeneze. Kofein je látka s širokou škálou účinků. Ovlivňuje stimulaci centrálního nervového systému. Vykazuje také vynikající termogenní účinek tím, že významně urychluje metabolismus. Snižuje úroveň únavy našich svalů a má pozitivní vliv na jejich výkon během tréninku.

Kvalita Olimp Labs®

Kofeinový kop byl vyroben na nejvyšší farmaceutické úrovni, jejíž důležitou fází je pečlivý výběr surovin použitých při výrobě každého z našich produktů. Díky tomu zákazníci již řadu let oceňují produkty, které nabízíme a jsou k dispozici na pultech více než 70 zemí po celém světě! Každá výrobní šarže kofeinu byla testována v souladu s platnými předpisy pro mikrobiologickou a fyzikálně chemickou kontaminaci.

Mezi výhody používání koncentrovaného kofeinu patří:

- usnadňuje soustředění

- další dávka energie

- zrychlení metabolismu

- podpora spalování tuků

- bojuje s únavou

- lepší nálada

Olimp Labs® - kvalita nás odlišuje!

Myslíte si, že všichni výrobci objednávají další výzkum složení surovin použitých při výrobě svých produktů? Nemusí to dělat - zákon to nevyžaduje!

Ve společnosti Olimp Labs® přebíráme plnou odpovědnost za každý produkt, který vám předáme. Proto víme, že investice do nejmodernějšího vybavení, dalších analýz a výzkumu jsou dobře vynaložené peníze, které se promítnou do vaší spokojenosti.

Splňujeme všechny možné potravinové standardy v souladu s nařízením Evropské komise.

 

 

Nutriční informace: 1 tobolka

Kofein 200mg

Složení: 62% kofeinu, objemové činidlo - mikrokrystalická celulóza; protispékavé činidlo - hořečnaté soli mastných kyselin; kapsle (složky skořápky - želatina, barva: E 171).

Doplněk stravy v kapslích, obsahující velmi vysokou dávku kofeinu.

Přípravek je určen pro dospělé.

Poznámka: Kofeinový kop obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 300 mg / 1 tobolka). Přípravek by se dále neměl používat během kojení, plánování těhotenství, v případě kardiovaskulárních onemocnění nebo přecitlivělosti na kofein. Nekonzumujte současně nebo ve stejný den jiné produkty obsahující kofein (např. Jiné doplňky stravy, káva, čaj, čokoláda). Nepoužívejte bezprostředně před spaním nebo před pár hodinami před spaním. Nepřekračujte příjem 400 mg kofeinu denně ze všech zdrojů. Nepoužívejte společně s alkoholem, léčivy nebo přípravky obsahujícími hořké pomerančové ovoce / synefrin. Po prvním použití posuďte účinek přípravku na tělo. Přestaňte užívat, pokud se necítíte dobře (např. Dušnost, bušení srdce, nespavost, úzkost). Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Doporučená denní dávka: 1 kapsle jednou denně. Umyjte velkým množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: