Neohodnoceno

Fire Start Energy + BCCA energy gel 36g pomeranč

Fire start energy poskytuje energii během fyzické aktivity.

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Objednáno
Kód: 6561
Značka: Olimp sport
49 Kč
Kategorie: Energetické gely pro sportovce
Hmotnost: 0.36 kg
Gramáž: 36 g
Fire Start Energy + BCCA energy gel 36g pomeranč
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

FIRE START ENERGY GEL + BCAA

Gramáž: 36 g

Příchuť: pomeranč

 

ZDROJ ENERGIE - Náš produkt je navržen tak, aby poskytoval energii během fyzické aktivity. Příjem sacharidů během cvičení je obzvláště důležitý, když cvičení trvá déle než hodinu. Abychom udrželi co nejvyšší intenzitu cvičení, musíme doplnit zásoby glukózy, které jsou hlavním zdrojem energie v těle.

OBOHACENÝ O BCAA - Chtěli jsme, aby náš produkt ještě více přispěl ke zlepšení sportovního výkonu. V důsledku toho byl dodatečně obohacen o část aminokyselin s rozvětveným řetězcem BCAA. Jsou určeny k ochraně svalů před katabolismem a přispívají k ještě účinnější regeneraci.

JEDINEČNÁ KONZISTENCE A CHUŤ - Dbali jsme na to, aby náš produkt měl dokonalou konzistenci, která usnadní jeho použití. Bude to ve vašem jícnu několik sekund po užití. Za každou cenu jsme se snažili, aby naše gely měly jedinečnou chuť, která při dlouhodobém úsilí poskytne další vjemy.

Při vývoji koncepce vytváření energetických gelů naši specialisté zkoumali sportovce, aby získali odpovědi na základní otázky: jaká kritéria by měl výrobek splňovat, což je na jedné straně dosažení požadovaného výsledku a na druhé straně je to jediné občerstvení během dlouhodobé fyzické námahy.

FIRE START ENERGY GEL + CAFFEINE je výsledkem práce na splnění těchto očekávání!

Konzistence - zásadní z hlediska sportovce vykonávajícího velkou fyzickou námahu. Zajistili jsme, aby naše gely byly co nejsnadněji polykatelné a neusazovaly se v ústech, což mělo za následek nepříjemnou lepivost. Účinek? Pouhých pár sekund po polknutí Fire Start nebude po vašich ústech ani stopa!

Chuť - protože jsme si jisti, že konzumace gelu při dlouhodobém cvičení je bezpečná a žádoucí, a v některých případech je to nutné, vyvinuli jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, aby jeho chuť byla co nejlepší. Jsme si dobře vědomi toho, že dlouhodobá fyzická aktivita a přetrvávající únava jsou okolnosti, za kterých jí něco chutného naberá zvláštní rozměr odměny. Díky účinku, který jsme získali, budete dlouho čekat na okamžik, kdy jste předpovídali spotřebu gelu. Zaručujeme - bude to pro vás opravdovým potěšením!

Doplňky - hlavním úkolem gelu je dodávat energii během cvičení. Poté, co jsme vyvinuli nejlepší vzorec k dosažení tohoto cíle, položili jsme si otázku, jakou další podporu můžeme ještě poskytnout. Zaměřili jsme se na dvě složky, které reagují na nejdůležitější potřeby. Jedním z těchto produktů je kofeinový gel.

Kofein - má stimulační účinek, snižuje pocit fyzické a duševní únavy, zlepšuje také fungování nervového systému. Díky tomu dvakrát pocítíte nával energie proudící z našich gelů.

SACHARIDY: Během intenzivního cvičení potřebuje tělo dokonale stravitelnou energii, aby pracovalo se 100% účinností a dokázalo zvládat vysoké tréninkové zátěže. Zdrojem této energie jsou primárně sacharidy, konkrétněji glukóza, která se ukládá ve formě svalového glykogenu a používá se při intenzivním úsilí trvajícím několik desítek minut, nebo jaterní glykogen, který se uvolňuje při dlouhodobém cvičení se střední intenzitou. Abyste udrželi optimální tréninkový výkon při dlouhodobém cvičení nízké nebo střední intenzity, měli byste doplnit úbytek sacharidů používaných v biochemických procesech (oxidaci) jako energetické palivo. Sportovní gely jsou vynikajícím zdrojem takové energie.

Doplňování nedostatků sacharidů v těle úzce souvisí s rychlostí jejich vstřebávání ve střevech. Proto je důležitý správný poměr maltodextrinů a fruktózy obsažených v gelu. Výzkum ukazuje, že rychlost oxidace sacharidů ve střevech při dlouhodobém cvičení je 90 g / min. Aby nedošlo k nadměrnému nasycení transportérů střevních sacharidů, a tím k hromadění sacharidů ve střevech, což nepochybně sníží rychlost jejich vstřebávání tělem a způsobí pozdější „žaludeční potíže“, používá se vhodný podíl maltodextrinů k fruktóze, což je 2: 1. Výsledkem je, že oba typy sacharidů využívající různé transportéry střeva mohou být absorbovány současně, což zajišťuje optimální doplnění energie během cvičení. Přidání fruktózy k glukóze také ovlivňuje rychlost vyprazdňování žaludku během cvičení, což má za následek rychlejší přísun vody (hydrataci), menší problémy s trávením a následně lepší výsledky dosažené během tréninku nebo soutěže. Optimální poměr maltodextrin / fruktóza 2: 1, který ovlivňuje rychlost absorpce sacharidů, zvyšuje schopnost obnovit ukládání energie, což je velmi důležité při následných postupných snahách.

Jedna dávka gelu nebo 23 g sacharidů odvozených jak z glukózy, tak z fruktózy, je vynikajícím koncentrovaným zdrojem energie pro fyzicky aktivní lidi při dlouhodobém úsilí.

GUARANA EXTRACT: Guarana fazole obsahují xanthiny (kofein, katechin a prokyanidiny). Množství kofeinu v guaraně je větší než v samotné kávě, a proto je jeho popularita jako stimulantu. Kofein obsažený v guaraně účinně snižuje pocit fyzické a duševní únavy a také zlepšuje fungování našeho nervového systému, což se projevuje lepší koncentrací a pamětí.

MAGNESIUM určuje přísun energie do svalů (má významný podíl na procesech syntézy a rozpadu vysokoenergetických sloučenin), předchází bolestivým křečím

SODÍK reguluje vodní hospodářství; umožňuje správný přenos nervových impulsů, umožňuje transport bílkovin i sacharidů do všech tělesných tkání a podílí se na udržování správné acidobazické regulace.

DRASLÍK zajišťuje správnou rovnováhu vody a elektrolytů v těle, podílí se na tvorbě nervových impulsů (nedostatek negativně ovlivňuje kontraktilitu srdečního svalu a oslabuje funkci kosterních a hladkých svalů) a předchází tvorbě otoků.

 

Nutriční informace: 1 sáček (36 g) ▬ 100 g

Energetická hodnota je 385 kJ / 92kcal ▬ 1069KJ / 256 kcal
Tuk <0,5 g ▬ <0,5 g
včetně nasycených mastných kyselin <0,1 g <0,1 g
Sacharidy 23 g ▬ 64 g
včetně cukrů 10 g ▬ 28 g
Bílkoviny <0,5 g ▬ <0,5 g
Sůl 0,25 g 0,69 g
Thiamin (vitamin B1) 0,17 mg (15% *) ▬ 0,46 mg (42% *)
Draslík 75 mg ▬ 208 mg
Hořčík 75 mg (20% *) ▬ 208 mg (55% *)
Sodík 100 mg ▬ 278 mg
Taurin 500 mg ▬ 1389 mg
Extrakt ze semen guarany 100 mg ▬ 278 mg
včetně kofeinu (50%) 50 mg ▬ 139 mg

Složení: 43% maltodextrin, voda, 21% fruktóza, hořečnaté soli kyseliny citronové - hořčík, 1,4% taurin, chlorid sodný - sodík, chlorid draselný - draslík, 0,28% extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana Kunth.), regulátor kyselosti - kyselina citronová; vůně, konzervační látka - kyselina sorbová; thiamin hydrochlorid, thiamin - thiamin (vitamin B1).

UrčenÍ: pro dospělé, kteří jsou fyzicky aktivní, zejména ti, kteří vykonávají velmi namáhavé nebo dlouhodobé fyzické úsilí.

Doporučená denní dávka: maximálně 4 sáčky denně - 1 sáček používejte během cvičení v pravidelných intervalech. Spotřebujte ihned po otevření. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Poznámka: FIRE START ENERGY GEL + CAFFEINE obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 50 mg / 1 sáček; 200 mg / 4 sáčky). Přípravek by se navíc neměl používat během kojení, v případě kardiovaskulárních onemocnění nebo přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Nepřekračujte spotřebu 400 mg kofeinu denně ze všech zdrojů a 200 mg kofeinu najednou. Nepoužívejte bezprostředně před spaním nebo několik hodin před spánkem.

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: