Neohodnoceno

Fire Start energy + caffeine gel sacharidy 36g

Doplněk stravy zejména pro ty, kteří provádějí velmi namáhavé nebo dlouhodobé fyzické úsilí.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Objednáno
Kód: 6423
Značka: Olimp sport
39 Kč
Kategorie: Energetické gely pro sportovce
Hmotnost: 0.36 kg
Gramáž: 36g
Fire Start energy + caffeine gel sacharidy
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

FIRE START ENERGY GEL + CAFFEINE

Hmotnost: 36 g

Příchuť: černý rybíz

 

ZDROJ ENERGIE - Náš produkt je navržen tak, aby poskytoval energii během fyzické aktivity. Příjem uhlohydrátů během cvičení se stává zvláště důležitým, když cvičení trvá déle než hodinu. Abychom udrželi nejvyšší možnou intenzitu cvičení, musíme doplnit zásoby glukózy, které jsou hlavním zdrojem energie v těle.

OBOHACENO O KOFEIN - chtěli jsme, aby náš produkt ještě více přispěl ke zlepšení sportovních výsledků. V důsledku toho byl navíc obohacen o část kofeinu. Jeho použití může přinést řadu pozitivních výhod, například snížení únavy a další zvýšení energie.

VÝJIMEČNÁ KONZISTENCE A CHUŤ - Dbali jsme na to, aby náš produkt měl dokonalou konzistenci, která usnadní jeho použití. Bude to ve vašem jícnu jen pár vteřin po užití. Snažili jsme se za každou cenu zajistit, aby naše gely měly jedinečnou chuť, která by poskytla další pocity během dlouhodobého úsilí.

Při vývoji koncepce vytváření energetických gelů naši specialisté zkoumali sportovce, aby dostali odpovědi na základní otázky: jaká kritéria by měl výrobek splňovat, což na jedné straně je dosažení požadovaného výsledku a na druhé straně je to jediné občerstvení během dlouhodobé fyzické námahy.

 

FIRE START ENERGY GEL + CAFFEINE je výsledkem práce na splnění těchto očekávání!

Konzistence - klíčová z pohledu sportovce provádějícího těžkou fyzickou námahu. Dbali jsme na to, aby naše gely byly co nejsnadněji polykatelné a nelepily se na ústa, což mělo za následek pocit nepříjemné lepivosti. Účinek? Pouhých pár sekund po polknutí Fire Start nebude po vašich ústech ani stopa!

Chuť - ujistěte se, že konzumace gelu během dlouhodobého cvičení je bezpečná a žádoucí, a v některých případech je to nutné, vyvinuli jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, aby jeho chuť byla co nejlepší. Jsme si dobře vědomi toho, že dlouhá fyzická aktivita a přetrvávající únava jsou okolnosti, za nichž konzumace něčeho chutného nabírá zvláštní rozměr odměny. Díky účinku, který jsme získali, budete dlouho čekat na okamžik, kdy jste předpovídali spotřebu gelu. Zaručujeme - bude to pro vás opravdové potěšení!

Doplňky - hlavním úkolem gelu je dodávat energii během cvičení. Po vytvoření nejlepšího vzorce pro dosažení tohoto cíle jsme si položili otázku, jakou další podporu můžeme ještě poskytnout. Zaměřili jsme se na dvě složky, které reagují na nejdůležitější potřeby. Jedním z těchto produktů je kofeinový gel.

Kofein - má stimulační účinek, snižuje pocit fyzické a duševní únavy, zlepšuje také fungování nervového systému. Díky tomu dvakrát pocítíte nával energie proudící z našich gelů.

SACHARIDY: Během intenzivního cvičení potřebuje tělo dokonale stravitelnou energii, aby dokázalo pracovat se 100% účinností a dokázalo zvládat vysoké tréninkové zátěže. Zdrojem této energie jsou primárně sacharidy, konkrétněji glukóza, která se ukládá ve formě svalového glykogenu a používá se při intenzivním úsilí trvajícím několik desítek minut, nebo jaterní glykogen, který se uvolňuje při dlouhodobém cvičení se střední intenzitou. Pro udržení optimálního tréninkového výkonu při dlouhodobém cvičení nízké nebo střední intenzity je nutné doplnit úbytek sacharidů používaných v biochemických procesech (oxidace) jako energetické palivo. Sportovní gely jsou vynikajícím zdrojem takové energie.

Doplnění deficitu sacharidů v těle úzce souvisí s rychlostí jejich absorpce ve střevech. Proto je důležitý správný poměr maltodextrinů a fruktózy obsažených v gelu. Výzkum ukazuje, že rychlost oxidace sacharidů ve střevech při dlouhodobém cvičení je 90 g / min. Aby se zabránilo nadměrné nasycení transportérů uhlohydrátů ve střevě, a tím i hromadění sacharidů ve střevech, které nepochybně sníží rychlost jejich absorpce v těle a způsobí pozdější „žaludeční problémy“, používá se přiměřený podíl maltodextrinů k fruktóze, což je 2: 1. Výsledkem je, že oba typy sacharidů využívající různé transportéry střeva mohou být absorbovány současně, což zajišťuje optimální doplnění energie během cvičení. Přidání fruktózy k glukóze také ovlivňuje rychlost vyprazdňování žaludku během cvičení, což má za následek rychlejší přísun vody (hydrataci), méně zažívacích potíží a v důsledku toho lepší výsledky dosažené během tréninku nebo soutěže. Optimální poměr maltodextrin / fruktóza 2: 1, který ovlivňuje rychlost absorpce sacharidů, zvyšuje schopnost obnovit ukládání energie, což je velmi důležité při následných postupných snahách.

Jedna porce gelu nebo 23 g uhlohydrátů, odvozených jak z glukózy, tak z fruktózy, je vynikajícím koncentrovaným zdrojem energie pro fyzicky aktivní lidi při dlouhodobém úsilí.

GUARANA EXTRACT: Guarana fazole obsahují xanthiny (kofein, katechin a prokyanidiny). Množství kofeinu v guaraně je vyšší než v samotné kávě, proto je jeho popularita jako stimulant. Kofein obsažený v guaraně účinně eliminuje pocit fyzické a duševní únavy a také zlepšuje fungování našeho nervového systému, což se projevuje v lepší koncentraci a zapamatování.

MAGNESIUM určuje přísun energie do svalů (má významný podíl na procesech syntézy a rozpadu vysokoenergetických sloučenin), předchází bolestivým křečím

SODÍK reguluje vodní hospodářství; umožňuje správný přenos nervových impulsů, umožňuje transport proteinů a uhlohydrátů do všech tělesných tkání a podílí se na udržování správné regulace acidobazické rovnováhy.

DRASLÍK zajišťuje správnou rovnováhu vody a elektrolytů v těle, podílí se na tvorbě nervových impulsů (nedostatek negativně ovlivňuje kontraktilitu srdečního svalu a oslabuje funkci kosterních a hladkých svalů), předchází tvorbě otoků.

 

Nutriční informace: 1 sáček (36 g) ▬ 100 g

Energetická hodnota je 385 kJ / 92kcal ▬ 1069KJ / 256 kcal
Tuk <0,5 g ▬ <0,5 g
včetně nasycených mastných kyselin <0,1 g <0,1 g
Sacharidy 23 g ▬ 64 g
včetně cukrů 10 g ▬ 28 g
Protein <0,5 g <0,5 g
Sůl 0,25 g 0,69 g
Thiamin (vitamin B1) 0,17 mg (15% *) ▬ 0,46 mg (42% *)
Draslík 75 mg ▬ 208 mg
75 mg hořčíku (20% *) ▬ 208 mg (55% *)
Sodík 100 mg ▬ 278 mg
Taurin 500 mg ▬ 1389 mg
Extrakt ze semen guarany 100 mg - 278 mg
včetně kofeinu (50%) 50 mg ▬ 139 mg

Složení: 43% maltodextrin, voda, 21% fruktóza, hořečnaté soli kyseliny citronové - hořčík, 1,4% taurin, chlorid sodný - sodík, chlorid draselný - draslík, 0,28% extrakt ze semen guarany (Paullinia cupana Kunth.), regulátor kyselosti - kyselina citronová; vůně, konzervační látka - kyselina sorbová; thiamin hydrochlorid thiamin - thiamin (vitamin B1).

Účel použití: pro dospělé, kteří jsou fyzicky aktivní, zejména pro ty, kteří provádějí velmi namáhavé nebo dlouhodobé fyzické úsilí.

Doporučená denní dávka: maximálně 4 sáčky denně - během cvičení používejte 1 sáček ve stejných intervalech. Spotřebujte ihned po otevření. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Poznámka: ENERGY GEL + CAFFEINE POŽÁRNÍ START obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 50 mg / 1 sáček; 200 mg / 4 sáčky). Přípravek by se navíc neměl používat během kojení, v případě kardiovaskulárních onemocnění nebo přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Nepřekračujte spotřebu 400 mg kofeinu denně ze všech zdrojů a 200 mg kofeinu najednou. Nepoužívejte bezprostředně před spaním nebo před pár hodinami před spaním.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: