Neohodnoceno

Spalovač Thermo Speed Extreme 120 kapslí

Doplněk stravy Thermo Speed Extreme, který vám pomůže při hubnutí.

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Objednáno
Kód: 6165
Značka: Olimp sport
860 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Hmotnost: 0.35 kg
Počet tablet: 120 kapslí
Spalovač Thermo Speed Extreme 120 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPS

Hmotnost: 120 tobolek

 

KOMPLEX PŘÍRODNÍCH ROSTLINNÝCH EXTRAKTŮ - doplněk stravy vyznačující se jednoduchým složením, který zahrnuje přírodní, bezpečné rostlinné extrakty, obohacené mezi jinými kofeinem.

REDUKCE TUKOVÉ TKÁNĚ - spalovač tuků Olimp Sport Nutrition oblíbený u lidí, kteří hubnou, obsahuje extrakt zeleného čaje podporující spalování tuků

DOPLŇUJÍCÍ ENERGIE - přípravek obsahuje kofein, díky kterému získáme další energii na cvičení a bude pro nás snazší soustředit se během tréninku

KONTROLA TĚLESNÉ HMOTNOSTI - přípravek pomáhající při hubnutí díky extraktu z guarany, kterou obsahuje, podporuje kontrolu tělesné hmotnosti

 

Thermo Speed ​​Extreme Mega Caps - spalovač tuků - extrémní spalovač tuků!

Vyvážená strava, trénink a podpora ve formě extrémního spalovače tuků Thermo Speed ​​Extreme Mega Caps je klíčem k úspěchu a zbavení se zbytečných kilogramů. Spalovač tuků je oblíbený u žen a mužů, kteří hubnou, a to díky přísadám, které obsahuje.

Spalovač tuků Thermo Speed ​​Extreme Mega Caps má jednoduché, ale specifické složení. Složky testované na přítomnost těžkých kovů a jejich přesně vybrané dávky umožňují skutečný boj s tukovou tkání, aby se vytvořila štíhlá postava. Klíčem je extrakt ze zeleného čaje, který zesiluje zvýšení tělesné teploty (termogenza), což usnadňuje snížení tělesného tuku. Hořký pomeranč pomůže v metabolismu tuků a uhlohydrátů a guarana pomůže účinněji kontrolovat tělesnou hmotnost.

Spalovač tuků Thermo Speed ​​Extreme Mega také obsahuje kofein. Je to stimulační účinná látka často používaná ve spalovačích tuků, což pozitivně ovlivňuje bdělost a koncentraci. Díky kofeinu získáme také další energii, kterou můžeme použít během cvičení vedoucích k zbavení se zbytečných kilogramů a tvarování estetické, štíhlé postavy.

Celek je doplněn extraktem z černého pepře. Piperin, který obsahuje, usnadňuje vstřebávání jednotlivých výše uvedených složek, včetně živin z potravy. Kromě toho podporuje hubnutí, což bezpochyby zvyšuje činnost špičkového spalovače tuků Olimp Sport Nutrition.

Pokud se rozhodnete pro Thermo Speed ​​Extreme Mega Caps obdržíte až 120 tobolek v jednom balení. Tímto způsobem získáte cenného spojence po dobu dvou měsíců v boji proti tvrdohlavému tuku.

Při snaze o spalování tuků nezapomeňte, že přípravek nelze považovat za náhražku vyvážené stravy, ale pouze za doplněk stravy.

 

Nutriční informace, 1 tobolka, 2 tobolky

Thermo faktory, 1040 mg, 2079 mg

Extrakt ze zeleného čaje, 250 mg, 500 mg

včetně EGCG (55%), 137,5 mg, 275 mg

Extrakt z hořké pomeranče (Citrus aurantium L.), 167 mg, 334 mg

včetně synefrinu, 10 mg, 20 mg

Guaranový extrakt (Paullinia cupana Kunth.), 40 mg, 80 mg

z toho kofein (50%), 20 mg, 40 mg

Bezvodý kofein, 80 mg, 160 mg

Extrakt z černého pepře (Piper nigrum L.), 2,5 mg, 5 mg

včetně piperinu (95%), 2,4 mg, 4,8 mg

Tyrosin, 500 mg, 1000 mg

 

Složení: 41% L-tyrosinu, 20,5% extraktu zeleného čaje, 13,7% hořkého pomerančového extraktu, 6,6% bezvodého kofeinu, 3,3% guaranového extraktu, 0,2% extraktu z černého pepře, objemového činidla - celulóza mikrokrystalický; protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin; kapsle (složky skořepiny - želatina, barva: E 171).

Použití: THERMO SPEED® EXTREME Doplněk stravy v kapslích pro fyzicky aktivní lidi.

Složky, jako je extrakt z guarany, tyrosin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, podporují termogenezi, a extrakt z hořkých pomerančů stimuluje rozklad a spalování tuků.

Účel použití: výrobek je doporučován pro dospělé, zejména pro sportovce, kteří chtějí omezit ukládání tuku.

Doporučená denní dávka: 1 tobolka 2 krát denně po snídani a obědě. Každá tobolka by měla být omyta velkým množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Poznámka: Obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 200 mg / 2 tobolky). Nedoporučuje se kojícím ženám, lidem se srdečními chorobami, hypertenzí, náchylným k depresi nebo v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Nepoužívejte současně s jinými přípravky obsahujícími kofein. Před zahájením hubnutí doporučujeme konzultovat lékaře nebo dietologa.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: