Neohodnoceno

DDA Xtreme Prolact-Block 60 kapslí

Doplněk stravy, který má vliv na růst testosteronu a pozitivní vliv na sportovní výsledky.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Objednáno
Kód: 6441
Značka: Olimp sport
430 Kč
Kategorie: Stimulanty a energizéry
Hmotnost: 0.2 kg
Počet kapslí: 60 kusů
DDA Xtreme Prolact Block 60 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

DAA XTREME PROLACT-BLOCK®

Hmotnost: 60 tobolek

 

MÁ VLIV NA RŮST TESTOSTERONU - DAA, konkrétně kyselina D-asparagová, zvyšuje uvolňování GnRH gonadotropinu a LH luteinizačního hormonu. Posledním je stimulace varlat k produkci testosteronu. To znamená, že doplnění DAA může přispět ke zvýšení testosteronu v našem těle.

INHIBILÁTOR PROLAKTINU V TESTOSTERONOVÉM BOOSTERU - Inhibitor je látka, která zpomaluje nebo zastavuje reakci. Zvýšená hladina testosteronu může zvýšit hormony estrogen a prolaktin. Náš produkt omezuje negativní účinky uvolňování těchto dvou hormonů.

POZITIVNÍ VLIV NA SPORTOVNÍ VÝSLEDKY - Zvýšená hladina testosteronu má řadu pozitivních účinků. Mimo jiné může přispívat k růstu svalové hmoty, urychluje regenerační procesy a zlepšuje sexuální výkonnost u mužů.

 

Inhibitor prolaktinu v posilovači testosteronu - toto tady ještě nebylo!

Odborníci z Olimp Laboratories před několika lety nenávratně uzavřeli období navrhování doplňků stravy zaměřených na zvýšení vnitřní produkce testosteronu, ovlivňující tělo pouze prostřednictvím jednoho biochemického mechanismu. Spolu s rozvojem vědy a zvyšujícími se požadavky profesionálních sportovců na kvalitu samotného produktu (je dokonce nutné, aby při zvýšení hladiny testosteronu eliminoval nepříznivé účinky zvýšené koncentrace estrogenu a prolaktinu), veškerý potenciál, který nyní nabízejí zcela legální a bezpečné účinné látky byl implementován v pokročilém produktu stimulujícím produkci testosteronu - DAA Xtreme PROLACT-BLOCK®. Je to také skutečná alternativa k extrémně škodlivým anabolickým androgenním steroidům.

V současné době prakticky všechny sportovní disciplíny založené na silovém nebo rychlostně-silovém tréninku přímo spojují výsledek tréninku s vysokou hladinou testosteronu v těle.

 

DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® je všelék na nadměrný tuk během cyklů těžké hmoty!

Běžnou nevýhodou produktů určených ke zvýšení hladiny mužských androgenů je bohužel současné zvýšení hladiny estrogenu (zvýšení aktivity enzymu aromatázy), což zase stimuluje sekreci prolaktinu z hypofýzy. Jejich působení lze tedy přirovnat k dvojsečnému meči, který obecně přináší více ztrát než výhod, zejména u lidí citlivých na účinky prolaktinu nebo při jeho zvýšené geneticky podmíněné produkci, navíc zesílené konzumací populárních starších T-boosterů.

Pokud existuje riziko, že patříte do skupiny lidí s geneticky podmíněnou vysokou hladinou prolaktinu, DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® je vyroben právě pro vás!

Negativní důsledky zvýšené hladiny prolaktinu zahrnují zejména snížení hladiny testosteronu u mužů (1), také v důsledku snížení sekrece gonadotropních hormonů (LH, FSH) snížením hladiny GnRH (2). To může vést nejen k erektilní dysfunkci, ale také k trvalému hypogonadismu, nemluvě o okamžitém snížení hladiny testosteronu, libida, zhoršení pohody, cvičební kapacity a rychlosti regenerace, a tedy - pokroku v tréninku.

Nový koncept složení inovativního „T-booster“ vyvinutý v ultramoderních laboratořích Olimp Labs® holisticky zachycuje indukci vnitřní syntézy testosteronu v mužském těle za předpokladu minimální biosyntézy a / nebo omezení negativního dopadu hormonů s nežádoucím profilem pro sportovce, např. v. estrogen a prolaktin, čímž se stanoví nové trendy ve výrobě účinných a fyziologicky optimalizovaných pro účinnost sportovního úsilí, posilovačů testosteronu.

 

Olimp Sport Nutrition® vyvinul nový koncept složení posilovačů T, který byl implementován do DAA Xtreme PROLACT-BLOCK®!

Mechanismus účinku: funkčně DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® ovlivňuje tělo přítomností kyseliny D-asparagové (DAA) přirozeně přítomné v našich endokrinních buňkách: nadledvinách, slinivce břišní, štítné žláze, příštítných tělísek a do značné míry v hypofýze a varlatech. Nejvyšší koncentrace této aminokyseliny byla zaznamenána mimo jiné v plazmě venózní krve varlat, parenchymálních buněk, semenných tubulů a testikulární intersticiální tekutiny (3). Účast DAA v mechanismech regulujících produkci testosteronu podporujících rozvoj svalové hmoty byla popsána až v posledních letech. Bylo pozorováno, že kyselina D-asparagová uvolňuje GnRH z hypotalamu, luteinizační hormon (LH) a růstový hormon (GH) z hypofýzy, stejně jako testosteron ze varlat (4).

Studie na lidech nepochybně potvrzují účinnost čistého DAA. Olimp Sport Nutrition® nicméně nabízí něco více ...

V roce 2009 byly provedeny studie (3), během nichž byl analyzován dopad DAA (3,12 g / den) na hladinu testosteronu a LH u zdravých mužů. Experiment trval 12 dní a jasně ilustroval účinnost analyzovaného DAA. Hladiny testosteronu se zvýšily o 43% a LH o 33%. Navíc po přerušení doplňování kyseliny D-asparagové byla pozorována perzistence zvýšených hladin hormonů - LH a testosteronu (tabulka níže). Ve skupině s placebem však nebyly zaznamenány žádné významné změny.

DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® je denní dávka DAA ještě vyšší než ta, jejíž účinnost byla potvrzena ve studiích u lidí

 

Nutriční hodnota: 1 tableta ▬ 2 tablety

Kyselina D-asparagová: 1600 mg, 3200 mg
Vit. E: 7,5 mg (62,5% *) ▬ 15,0 mg (125% *)
Vit. B6: 2,1 mg (150% *) ▬ 4,2 mg (300% *)
Zinek (z chelátu aminokyselin Albion®): 7,5 mg (75% *) 15 mg (150% *)
*% RDA - procento doporučené denní dávky

 

Složení: 82% kyseliny D-asparagové, objemové činidlo - isomalt; pojivo - hydroxypropylmethylcelulóza, diglycinát zinečnatý, DL-alfa-tokoferylacetát - vit. E, glazura - polyethylenglykol; protispékavé činidlo - hořečnaté soli mastných kyselin, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6.

Přípravek je určen pro dospělé, kteří cvičí rekreačně, amatéři a profesionálně, aby formovali efektivitu a efektivitu tréninku a udržovali vysoce kvalitní svalovou hmotu. Zinek pomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi. Vědecký výzkum dokazuje, že zinek je inhibitorem prolaktinu. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Doporučená denní dávka: 2 tablety během snídaně zapít velkým množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: Nedoporučuje se pro děti, těhotné nebo kojící ženy nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: