Neohodnoceno

Endugen 60 kapslí

Endugen poskytuje dokonalou podporu pro vytrvalostní sporty.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Objednáno
Kód: 6432
Značka: Olimp sport
290 Kč
Kategorie: Stimulanty a energizéry
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 60 kusů
Endugen 60 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

ENDUGEN

Hmotnost: 60 tobolek

 

PODPORUJE KAPACITU - Díky obsahu l-argininu a extraktu ze ženšenu může náš produkt přispět ke zlepšení kapacity aerobního cvičení (VO2max). ENDUGEN poskytne dokonalou podporu pro vytrvalostní sporty.

PODPORA NERVOVÉHO SYSTÉMU - Náš produkt byl obohacen o komplex vitamínů B. Kromě toho složení obsahuje taurin a hořčík. Synergie těchto komponent umožňuje udržovat rychlost vedení signálu, která je zaměřena na oddálení doby únavy.

DOKONALÉ PŘED ZAČÁTKEM - Díky obsahu kofeinu a beta-alaninu může ENDUGEN významně přispět ke zlepšení cvičební kapacity. Kombinace těchto dvou složek může poskytnout další stimulaci, zvýšit koncentraci a posunout práh únavy.

 

ENDUGEN ™ - PŘIPRAVTE SE NA NEJLEPŠÍ VÝKON 

ZKONTROLUJTE, JAK ENDUGEN ™ FUNGUJE!

Důkladně analyzujeme fyzické úsilí, kterému jsou vystaveni lidé, kteří praktikují jak konkurenční, tak amatérské vytrvalostní sporty, jsme si vědomi, že se jedná o práci s velkou charakteristikou změn, kde jsou aktivity jako dynamický start, rychlé změny směru, náhlé brzdění a zrychlení, stejně jako překonávání jednorázové delší vzdálenosti s různými rychlostmi, protínají se extrémně hladce a vytvářejí vysokou celkovou intenzitu úsilí. Za takových podmínek jsou anaerobní mechanismy získávání energie doplněny aerobními změnami, které obecně představují dominantní zdroj energie produkovaný tělem pro účely cvičení. Z tohoto důvodu by dobře sestavená suplementace měla zahrnovat použití vysoce kvalitních přípravků pro vytrvalostní sportovce, což umožňuje udržovat vysokou účinnost produkce aerobní a anaerobní energie.

 

ZAŽIJTE TEN ROZDÍL, DŮVĚŘUJTE NEJVYŠŠÍ KVALITĚ!

Takový produkt je nepochybně ENDUGEN ™

Jeho složky byly sloučeny do synergických skupin, které:

Chrání konstantní podmínky intracelulárního prostředí a podporují mechanismy, které zabraňují poklesu pH v důsledku velkého množství kyseliny mléčné produkované během cvičení. Kyselé protonové ionty mohou snížit tvorbu ATP a jeho transport do blízkosti kontraktilních vláken, a tím narušit účinnost anaerobního mechanismu získávání energie. Beta-alanin, hydrogenuhličitan sodný a kyselina ortofosforečná draselná (1) obsažené v přípravku ENDUGEN ™ budou působit tak, aby udržovaly konstantní pH buněk a celého organismu, což může přispět ke zvýšení cvičební kapacity sportovců, kteří ji používají. Pozitivně působí na kyslíkové mechanismy získávání energie, které jsou založeny na použití volných mastných kyselin z rezervní tukové tkáně těla. Výzkum ukazuje, že větší aerobní cvičební kapacita se může objevit v důsledku použití L-argininu (v ENDUGEN ™ ve formě alfa-ketoglutarátu L-argininu (2, 3)) nebo výtažku z korejského ženšenu (4, 5). Kapsaicin (6) a čistý kofein, stejně jako extrakt z guarany s profilem prodlouženého uvolňování, mohou mít také podpůrný účinek na vytrvalost během cvičení. Podporují práci nervového systému a umožňují vám udržovat vysokou rychlost přenosu signálu a zároveň zpožďovat čas únavy. Výzkum dokazuje (7, 8), že taurin, který se také nachází v ENDUGEN ™, má takový účinek. Synergicky kombinuje své působení s dalšími složkami působícími v tomto směru, tj. Hořčík (ve formě chelátu aminokyselin Albion®), vitamín B2, niacin, vitamíny B6 a B12.

ENDUGEN™ Složení pečlivě vybraných rostlinných extraktů doplněné silným podílem beta-alaninu a hydrogenuhličitanu sodného, ​​které jsou již mnoho let přísadami používanými v elitních produktech zvyšujících vytrvalost a aerobní kapacitu (VO2max), určených pro nejnáročnější sportovce, zejména vytrvalostní sportovce vysoká fyzická zdatnost určuje vítězství. Výrobek je určen k použití před a během nejnáročnějších sportovních akcí, stejně jako v období zvýšeného fyzického cvičení (výcvikové tábory zaměstnanců, výcvikové tábory, tréninky).

ENDUGEN ™ - PROZKOUMEJTE SKUTEČNÉ MOŽNOSTI SVÉHO TĚLA!

 

Nutriční informace: 2 tobolky

Formule ENDUGEN ™ MAX Effort: 2491 mg

Beta-alanin: 1100 mg
Hydrogenuhličitan sodný: 650 mg
Draselná sůl kyseliny fosforečné: 250 mg
L-arginin alfa-ketoglutarát: 200 mg
Taurin: 100 mg
Korejský ženšenový extrakt (7% ginsenosidů): 100 mg
Extrakt z guarany (50% kofeinu): 35,2 mg
z toho kofein: 17,6 mg
Kofein: 50 mg
Extrakt z kajenské papriky (8% kapsaicin): 6 mg
Matrice Vita-MIN ENDUGEN ™: 84,8 mg

Hořčík (včetně z chelátu aminokyselin Albion®): 75,4 mg
(20% *)
Riboflavin: 0,7 mg (50% *)
Niacin (mg niacinového ekvivalentu): 8 mg (50% *)
Vitamin B6: 0,7 mg (50% *)
Vitamin B12: 1,25 mg (50% *)

Složení ENDUGEN ™: 34,4% beta-alaninu, 20,3% dikarbonátu sodného, ​​draselná sůl kyseliny ortofosforečné, 6,2% alfa-ketoglutarátu L-argininu, plnivo - mikrokrystalická celulóza; oxid hořečnatý, taurin, extrakt z korejského ženšenu (korejský ženšen Panax), protispékavé látky - oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; bezvodý kofein; extrakt z guarany (Paullinia cupana); bisglycinát hořečnatý (chelát hořečnatých aminokyselin Albion®), amid kyseliny nikotinové - niacin, kajenský pepřový extrakt (Capsicum annuum), kyanokobalamin - vit. B12, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6, riboflavin - vit. B2, kapsle (součásti skořápky - želatina, barva: E 171)

Přípravek je určen pro fyzicky aktivní dospělé, zejména hráče trénující vytrvalostní sporty nebo týmové hry, ve kterých vysoký fyzický výkon určuje vítězství. Výrobek je určen k použití před a během nejnáročnějších sportovních akcí, jakož i během období zvýšené fyzické námahy (výcvikové tábory zaměstnanců, výcvikové tábory). Poznámka: ENDUGEN ™ obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 135,2 mg / 4 tobolky). Přípravek by neměl být používán v případě kojení, srdečních chorob, hypertenze nebo přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku.

Doporučená denní dávka: v závislosti na postupu tréninku a individuálních potřebách 2 - 4 kapsle 30 min. před cvičením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: