Neohodnoceno

DDA Xtreme Prolact-Block 60 kapslí

Doplněk stravy, který přispívá ke zvýšení testosteronu v těle. 

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Objednáno
Kód: 6456
Značka: Olimp sport
490 Kč
Kategorie: Stimulanty a energizéry
Hmotnost: 0.2 kg
Počet kapslí: 60 kusů
DDA Xtreme Prolact Block 60 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

DAA XTREME PROLACT-BLOCK®

Gramáž: 60 kapslí

 

PODPORUJE RŮST TESTOSTERONU - DDA a přesněji kyselina D-aspargová zvyšuje uvolňování GnRH gonadotropinu a LH luteinizačního hormonu. Posledním je stimulace varlat k produkci testosteronu. To znamená, že doplnění DAA může přispět ke zvýšení testosteronu v našem těle.

INHIBILÁTOR PROLAECTINU V TESTOSTERONOVÉM BOOSTERU - inhibitor je látka, která zpomaluje nebo zastavuje reakci. Zvýšená hladina testosteronu může zvýšit hormony estrogen a prolaktin. Náš produkt omezuje negativní účinky uvolňování těchto dvou hormonů.

MÁ VLIV NA SPORTOVNÍ VÝSLEDKY - zvýšená hladina testosteronu má řadu pozitivních účinků. Může mimo jiné přispět k růstu svalové hmoty, urychlit regenerační procesy a zlepšit sexuální výkonnost u mužů.

 

Inhibitor prolaktinu v posilovači testosteronu - toto tady ještě nebylo!

Odborníci z Olimp Laboratories před několika lety nenávratně uzavřeli období navrhování doplňků stravy zaměřených na zvýšení vnitřní produkce testosteronu, ovlivňující tělo pouze prostřednictvím jednoho biochemického mechanismu. Spolu s rozvojem vědy a zvyšujícími se požadavky profesionálních sportovců na kvalitu samotného produktu (je dokonce nutné, aby při zvýšení hladiny testosteronu eliminoval nepříznivé účinky zvýšené koncentrace estrogenu a prolaktinu), veškerý potenciál, který nyní nabízejí zcela legální a bezpečné účinné látky byl implementován v pokročilém produktu stimulujícím produkci testosteronu - DAA Xtreme PROLACT-BLOCK®. Je to také skutečná alternativa k extrémně škodlivým anabolickým androgenním steroidům.

V současné době prakticky všechny sportovní disciplíny založené na silovém nebo rychlostně-silovém tréninku přímo spojují výsledek tréninku s vysokou hladinou testosteronu v těle.

DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® je všelék na nadměrný tuk během cyklů těžké hmoty!

Společnou nevýhodou produktů určených ke zvýšení hladiny mužských androgenů je bohužel současné zvýšení hladiny estrogenů (zvýšení aktivity enzymu aromatázy), které zase stimulují sekreci prolaktinu z hypofýzy. Jejich působení lze tedy přirovnat k meči s dvojitým ostřím, který obecně přináší více ztrát než výhod, zejména u lidí citlivých na účinky prolaktinu nebo s jeho geneticky podmíněnou zvýšenou produkcí, navíc zesílenou konzumací populárních starších zesilovačů typu T.

Pokud existuje riziko, že patříte do skupiny lidí s geneticky podmíněnou vysokou hladinou prolaktinu, je DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® vyroben právě pro vás!

Negativní důsledky zvýšené hladiny prolaktinu zahrnují zejména snížení hladiny testosteronu u mužů (1), také v důsledku snížení sekrece gonadotropních hormonů (LH, FSH) snížením hladiny GnRH (2). To může vést nejen k erektilní dysfunkci, ale také k trvalému hypogonadismu, nemluvě o okamžitém snížení hladiny testosteronu, libida, zhoršení pohody, cvičební kapacity a rychlosti regenerace, a tedy - pokroku v tréninku.

Nový koncept inovativního složení „T-booster“ vytvořený v ultramoderních laboratořích Olimp Labs® holisticky zachycuje indukci vnitřní syntézy testosteronu v mužském těle za předpokladu minimální biosyntézy a / nebo omezení negativního dopadu hormonů s nežádoucím profilem pro sportovce, např. v estrogen a prolaktin, čímž se stanoví nové trendy ve výrobě účinných a fyziologicky optimalizovaných pro účinnost sportovního úsilí, posilovačů testosteronu.

Olimp Sport Nutrition® vyvinul nový koncept složení posilovačů T, který implementoval do DAA Xtreme PROLACT-BLOCK®!

Mechanismus účinku: funkčně DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® ovlivňuje tělo přítomností kyseliny D-asparagové (DAA), která se přirozeně vyskytuje v našich endokrinních buňkách: nadledvinách, slinivce břišní, štítné žláze, příštítných tělísek a do značné míry i v hypofýze a varlatech. Nejvyšší koncentrace této aminokyseliny byla zaznamenána mimo jiné v plazmě venózní krve varlat, parenchymálních buněk, semenných tubulů a testikulární intersticiální tekutiny (3). Účast DAA v mechanismech regulujících produkci testosteronu podporujících rozvoj svalové hmoty byla popsána až v posledních letech. Bylo pozorováno, že kyselina D-asparagová uvolňuje GnRH z hypotalamu, luteinizační hormon (LH) a růstový hormon (GH) z hypofýzy, stejně jako testosteron ze varlat (4).

Studie na lidech nepochybně potvrzují účinnost čistého DAA. Olimp Sport Nutrition® nicméně nabízí něco více ...

V roce 2009 byly provedeny studie (3), během nichž byl analyzován dopad DAA (3,12 g / den) na hladinu testosteronu a LH u zdravých mužů. Experiment trval 12 dní a jasně ilustroval účinnost analyzovaného DAA. Hladiny testosteronu se zvýšily o 43% a LH o 33%. Navíc po přerušení doplňování kyseliny D-asparagové bylo pozorováno přetrvávání zvýšené hladiny hormonů - LH a testosteronu (tabulka níže). Ve skupině s placebem však nebyly zaznamenány žádné významné změny.

DAA Xtreme PROLACT-BLOCK® je denní dávka DAA ještě vyšší než ta, jejíž účinnost byla potvrzena ve studiích u lidí

Nutriční hodnota: 1 tableta ▬ 2 tablety

Kyselina D-asparagová: 1600 mg, 3200 mg
Vit. E: 7,5 mg (62,5% *) ▬ 15,0 mg (125% *)
Vit. B6: 2,1 mg (150% *) ▬ 4,2 mg (300% *)
Zinek (z chelátu aminokyselin Albion®): 7,5 mg (75% *) 15 mg (150% *)
*% RDA - procento doporučené denní dávky

Složení: 82% kyseliny D-asparagové, objemové činidlo - isomalt; pojivo - hydroxypropylmethylcelulóza, diglycinát zinečnatý, DL-alfa-tokoferylacetát - vit. E, glazura - polyethylenglykol; protispékavé činidlo - hořečnaté soli mastných kyselin, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6.

Přípravek je určen pro dospělé, kteří cvičí rekreačně, amatéři a profesionálně, aby formovali efektivitu a efektivitu tréninku a udržovali vysoce kvalitní svalovou hmotu. Zinek pomáhá udržovat správnou hladinu testosteronu v krvi. Vědecký výzkum dokazuje, že zinek je inhibitorem prolaktinu. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Doporučená denní dávka: 2 tablety během snídaně zapité velkým množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: Nedoporučuje se pro děti, těhotné nebo kojící ženy nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: