Neohodnoceno

R-Weiler Shot 60ml cola

Ďábelsky silný předtréninkový výstřel určený pro dospělé, amatérské sportovce a profesionální sportovce.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Objednáno
Kód: 6654
Značka: Olimp sport
59 Kč
Kategorie: Amino kyseliny
Hmotnost: 0.2 kg
Gramáž: 60ml
R Weiler Shot 60ml cola
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

R-WEILER® SHOT

Gramáž: 60 ml

Příchuť: cola

 

REDWEILER® SHOT je ďábelsky silný předtréningový výstřel, který nelze srovnávat s ničím, co jste doposud zkoušeli! Takové věci jsou možné, když se o ně postarají odborníci.

Co zaručuje REDWEILER® SHOT:

- silný „zásah“ energie

- optimální kombinace beta-alaninu, taurinu, kofeinu, L-tyrosinu a kajenského pepřového extraktu

- přítomnost pouze přísad a jejich dávek, které lze ze zákona používat v potravinách

- počet ingrediencí v porci vybraných po konzultaci s profesionály

- dodržování přísných norem týkajících se obsahu těžkých kovů a bakteriální kontaminace

- vynikající příchutě, jaké na trhu s výrobky tohoto typu nemají obdoby

- 2 dávky MEGA uzavřené v 1 ampulce

- bez přidaného cukru a tuku

- efektivita ve skupině lidí cvičících v kulturistice, silových a vytrvalostně-silových sportech, u nichž pokrok určuje maximální síla, koncentrace a fyzická výkonnost

Varování! NIKDY, ale NIKDY nepijte celou ampulku najednou!

Když máte pocit, že vám začíná znovu chybět motivace a vaše svaly potřebují pobídku, aby pokračovaly v práci, máte nástroj, který váš trénink navždy změní. REDWEILER® SHOT je systém progresivní stimulace centrálního nervového systému (CNS), jehož výsledkem je extrémně silná stimulace, zvýšení rychlosti vedení a koncentrace nervových impulzů. Nejintenzivnějším tréninkem, který trhá svaly, je formalita.

Ve složení REDWEILER® SHOT byly implementovány následující:

- beta-alanin v šokující dávce 6000 mg na ampulku! Beta-alanin jako substrát pro syntézu karnosinu má zajistit jeho nepřerušovaný přísun, protože přispívá ke zvýšení stability pH intracelulárního prostředí (acidobazická rovnováha), a tím se projeví ve zlepšené produkci energie ve svalové buňce a zvýšené vytrvalosti kolem tréninku , zaměření a odhodlání usilovat.

- taurin v dávce 1 000 mg na ampulku! Taurin užívaný před cvičením významně zlepšuje vytrvalost, protože zlepšuje fungování kanálů Ca2 + ve svalové buňce zapojené do systolicko-diastolického cyklu. Funguje synergicky s kofeinem. Kromě toho chrání svaly při nejextrémnějším tréninku stabilizací membrán svalových buněk a také zvyšuje svalovou sílu a hmotu aktivací anabolických drah závislých na mTOR kináze a růstovém faktoru podobném inzulínu - 1 (IGF-1). Taurin také zvyšuje účinnost oxidace tukové tkáně a zvyšuje rychlost její redukce (Rutheford et al., 2010).

- tyrosin, což je prekurzor dopaminu v mozku, který zabraňuje pocitu únavy.

kofein v kosmické dávce 580 mg na ampulku! Kofein zlepšuje účinnost aerobního a anaerobního úsilí a také sílu během cvičení. Tento alkaloid působí jako stimulant tím, že blokuje rozklad intracelulárního posla (cAMP), což může prodloužit účinek katecholaminů, jako je adrenalin. Zrychluje rychlost metabolismu zvýšením termogeneze a kalorického výdeje.

- extrakt z kajenského pepře. Kapsaicin v něm obsažený zvyšuje množství tepla produkovaného v těle a snižuje rychlost syntézy tuků v tukových buňkách (adipocyty) a zpomaluje jejich růst.

Ingredience REDWEILER® SHOT byly vybrány tak, aby synergicky pracovaly na zvýšení tréninkového objemu, a to jak z hlediska délky cvičení, tak hodnoty aplikované zátěže s nejkratšími přestávkami na odpočinek.

Zvyšování tréninkového objemu nepochybně přispívá k využití energetických zdrojů tělem, včetně redukce tukové tkáně, a tím k získání „řezané“ a dokonale tvarované postavy.

S REDWEILER® SHOT MIZÍ PROBLÉM, JAK DLOUHO VYDRŽÍTE NEJVĚTŠÍ ÚSILÍ, OTÁZKOU JE, JAK DLOUHO JSTE SCHOPNI ČEKAT NA DALŠÍ TRÉNINK?

Nutriční informace: 1 porce = ½ ampule (3x10 ml)

Beta-alanin: 2 400 mg
Taurin: 1 000 mg
Kofein: 290 mg
N-acetyl-N-tyrosin: 154 mg
L-tyrosin: 125 mg
Extrakt z kajenského pepře (Capsicum annuum L.): 4,2 mg
z toho kapsaicin (8%): ​​0,34 mg

Složení: voda, beta-alanin, taurin, regulátory kyselosti - kyselina citrónová, citráty sodné; kofein, aroma, N-acetyl-L-tyrosin, sladidla - cyklamáty, acesulfam K, sukralóza; sůl, konzervační látka - kyselina sorbová; extrakt z plodů kajenského pepře (Capsicum annuum L.), zahušťovadlo - sodná sůl karboxymethylcelulózy; barvivo - E 150d.

R-weiler Shot je vysoce kvalitní předtréninkový trénink v podobě tekutého výstřelu určený pro dospělé, amatérské sportovce a profesionální sportovce.

Doporučená denní dávka: 10 ml přípravku 3x denně asi 30 minut před tréninkem. K odměření jedné dávky (10 ml) použijte odměrku připojenou k produktu. Před použití dobře protřepejte. 1 ampule obsahuje 6 dávek po dobu 2 dnů používání. Po otevření skladujte v chladničce, v dobře uzavřené nádobě a spotřebujte do 48 hodin. Nepřekračujte část doporučenou ke konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

R-WEILER® SHOT Poznámka: obsahuje kofein; Nedoporučuje se užívat u dětí a těhotných žen (obsah kofeinu: 290 mg / denní dávka = 30 ml (3 x 10 ml); 96,66 mg / jedna dávka).

Nedoporučuje se kojícím ženám, lidem s kardiovaskulárními chorobami (zejména srdci), hypertenzí nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Nekonzumujte současně jiné produkty obsahující kofein. Nekonzumujte s jinými produkty obsahujícími kofein nebo jiné přísady s podobným účinkem (např. Jiné doplňky stravy, energetické nápoje, káva). Nepřekračujte 400 mg kofeinu denně ze všech zdrojů a 200 mg kofeinu ze všech zdrojů najednou. Nepoužívejte bezprostředně před spaním nebo několik hodin před spaním. Požití produktu může způsobit mírné brnění nebo necitlivost. Jedná se o dočasný příznak související se silnou interakcí složky beta-alaninového produktu. Nemá to žádný vliv na zdraví. V případě jakýchkoli dalších rušivých příznaků (zejména kardiovaskulárních nebo svalových křečí), stejně jako nepohodlí nebo malátnosti (zejména třes těla, ospalost), přerušte užívání. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Kaly a krystalizace, které se mohou objevit, jsou přírodní jevy a nemají vliv na kvalitu produktu.

1) Aminokyseliny. 2012; 43 (1): 25-47.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: