Neohodnoceno

R-Weiler Focus Shot 60ml fruit&mint

Doplněk stravy obsahující vysoce kvalitní účinné látky podporující výkonovou kapacitu.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Objednáno
Kód: 6651
Značka: Olimp sport
79 Kč
Kategorie: Amino kyseliny
Hmotnost: 0.02 kg
Gramáž: 60ml
R Weiler Focus Shot 60ml fruit&mint
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

R-WEILER FOCUS SHOT

Gramáž: 60ml

Příchuť: fruit&mint

 

NOVÁTORSKÁ FORMULE - doplněk stravy obsahuje vysoce kvalitní účinné látky podporující výkonovou kapacitu (včetně citrulinu, kofeinu) a kognitivní (včetně kofeinu, theaninu, výtažku ze šalvěje)

EFEKTIVITA BĚHEM TRÉNINKU - přítomnost malého množství citrulinu ve složení pomáhá zvýšit kapacitu cvičení, včetně zlepšení tréninkového výkonu při intenzivním cvičení [1]. Citrulin také zvyšuje produkci oxidu dusnatého (NO), který způsobuje expanzi krevních cév a způsobuje účinek tzv. Svalová „pumpa“ [2].

PODPORA KOGNITIVNÍCH FUNKCÍ - kofein přítomný ve složení pomáhá zlepšit soustředění, koncentraci a bdělost [3], což je nesmírně důležité nejen při intenzivním tréninku, ale také při duševní práci.

PRO KOHO JE R-WEILER FOCUS SHOT - doplněk stravy byl vytvořen pro fyzicky aktivní lidi, kteří vykonávají duševní práci, a hráče, pro které je soustředění, koncentrace a bdělost během hry nesmírně důležité.

Připravte se na jednorázový snímek, po kterém se budete cítit stimulovaní a zostřit své smysly! Zde je R-weiler Focus Shot - novinka od značky Olimp Sport Nutrution - což je kombinace ingrediencí používaných v před tréninku s nootropiky, tj. Látky jako kofein nebo theanin, které ovlivňují kognitivní (kognitivní) funkce, včetně paměť, soustředění, kreativita nebo logické myšlení.

Citrulin obsažený ve složení pomůže zlepšit výkonovou kapacitu, včetně tréninkového výkonu a zmírnit bolesti svalů po cvičení [1]. Jedná se o známý posilovač oxidu dusnatého (NO), což je proces, během kterého se cévy dilatují a vytváří se efekt „pumpy“ svalů [2].

Kofein se postará o vytrvalost během tréninku [3], což má také stimulační účinek. Kofein také pomáhá zvýšit bdělost a koncentraci. V malém záběru od Olimp Sport Nutrition z jedinečné řady „Zdravý mozek“ je kombinován s theaninem, který pomáhá snižovat negativní účinky kofeinu [4]. Theanin má navíc pozitivní vliv na zaměření, koncentraci a kognitivní funkce [5].

Chceš víc? Tady jsi! R-weiler Focus Shot používá dvě vysoce kvalitní suroviny - výtažek ze šalvěje [6] a esenciální mátový olej [7]. Jejich různé tempo akce pomáhá udržovat soustředění nejen během tréninku, ale také po cvičení, a navíc pomáhá snižovat psychofyzickou únavu po cvičení.

Použití doplňku stravy je bezpečné, o čemž svědčí jeho výroba ve farmaceutické společnosti Olimp Laboratories. Jednotlivé vysoce kvalitní suroviny byly testovány na mikrobiologickou a fyzikálně-chemickou čistotu, včetně přítomnosti těžkých kovů. Každá ampule R-weiler Focus Shot (60 ml) je jedna doporučená denní dávka. Doplněk by měl být užíván přibližně 30 - 60 minut před fyzickou aktivitou.

[1] Suzuki, T., Morita, M., Kobayashi, Y. & Kamimura, A. Orální suplementace L-citrulinem zvyšuje výkonnost časových cyklů u zdravých trénovaných mužů: dvojitě zaslepená randomizovaná placebem kontrolovaná 2cestná zkřížená studie. J. Int. Soc. Sportovní výživa 13, 6 (2016).

[2] Exp Physiol. 2017 1. prosince; 102 (12): 1661–1671.

[3] Deklarovaný účinek v případě konzumace kofeinu v dávkách 3 mg / kg tělesné hmotnosti hodinu před cvičením.

[4] Haskell, C. F., Kennedy, D. O., Milne, A. L., Wesnes, K. A. & Scholey, A. B. Účinky l-theaninu, kofeinu a jejich kombinace na poznání a náladu. Biol. Psycho. 77, 113–122 (2008).

[5] Giesbrecht, T., Rycroft, J. A., Rowson, M. J. & De Bruin, E. A. Kombinace L-theaninu a kofeinu zlepšuje kognitivní výkon a zvyšuje subjektivní bdělost. Nutr. Neurosci. 13, 283–290 (2010).

[6] Kennedy, D. O. a kol. Účinky cholinesterázy inhibující šalvěj (Salvia officinalis) na náladu, úzkost a výkon na baterii psychologického stresora. Neuropsychopharmacology 31, 845–852 (2006).

[7] Kennedy, D. a kol. Těkavé terpeny a funkce mozku: Výzkum kognitivních a náladových účinků esenciálního oleje Mentha × Piperita L. s vlastnostmi in vitro relevantními pro funkci centrálního nervového systému. Nutrients 10, 1029 (2018).

 

Nutriční informace: 1 ampulka = 1 denní dávka (60 ml)

Směs fyzické dokonalosti

L-citrulin: 2 400 mg
Acetyl L-karnitin HCl: 200 mg
z toho L-karnitin: 159 mg
Extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) (95% polyfenoly): 200 mg
Směs bdělosti a zaměření

N-acetyl-L-tyrosin: 1 000 mg
z toho L-tyrosin: 812 mg
L-theanin: 400 mg
Kofein: 200 mg
Směs duševního výkonu

Extrakt ze šalvěje (Salvia officinalis L.): 300 mg
Mátový olej: 2,5 mg

Složení: voda, L-citrulin, N-acetyl-L-tyrosin, regulátor kyselosti - kyselina citrónová; vůně, L-theanin, extrakt ze šalvějových listů (Salvia officinalis L.), kofein, extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera L.), acetyl-L-karnitin HCl, sladidla - acesulfam K, sukralóza; konzervační látka - kyselina sorbová; emulgátor - sorbitan monolaurát; olej z máty peprné (Mentha × piperita L.).

Aplikace: produkt je určen pro dospělé se zvýšenou fyzickou aktivitou

Doporučená denní dávka: 1 dávka denně = obsah 1 ampule (60 ml), asi 30-60 minut před cvičením. Před použití dobře protřepejte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: R-WEILER® FOCUS SHOT obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 200 mg / 1 denní dávka (60 ml)). Přípravek by se navíc neměl používat během kojení, v případě kardiovaskulárních onemocnění, onemocnění jater nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku (zejména mátový olej). Výrobek se nedoporučuje pro osoby s poruchami tlaku. Nepoužívejte společně s léky, zejména s léky ovlivňujícími kardiovaskulární systém, nervový systém, a také s léky bez předpisu (např. Aspirin). Nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo s jinými složkami s podobným účinkem (např. Jiné doplňky stravy, energetické nápoje, káva). Nepřekračujte spotřebu 400 mg kofeinu denně ze všech zdrojů a 200 mg kofeinu najednou. Nepoužívejte bezprostředně před spaním nebo několik hodin před spánkem. Před použitím výrobku se doporučuje konzultovat s lékařem nebo odborníkem na výživu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Kaly a krystalizace, které se mohou objevit, jsou přírodními jevy a nemají vliv na kvalitu produktu.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: