Neohodnoceno

R-Weiler Focus 300g brusinkový

Produkt pro fyzicky aktivní lidi, včetně profesionálních sportovců, lidí pracujících duševně a počítačových hráčů, kteří chtějí zajistit správné soustředění, soustředění a bdělost.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Objednáno
Kód: 6612
Značka: Olimp sport
790 Kč
Kategorie: Amino kyseliny
Hmotnost: 0.4 kg
Gramáž: 300g
R Weiler Focus 300g brusinkový
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

R-WEILER

Gramáž: 300 g

Příchuť: brusinkový džus

 

PODPORA EFEKTIVITY - nový doplněk stravy obsahuje posilovače oxidu dusnatého (NO) - aminokyseliny známé mezi sportovci - L-citrulin a L-arginin. Složení bylo navíc doplněno kreatinem.

PODPORA KOGNITIVNÍCH FUNKCÍ - přítomnost rostlinných extraktů: bacopa malolistá, Rhodiola rosea a čínská schisandra mají pozitivní vliv na kognitivní funkce, mezi které patří paměť, kreativita, rychlost zapamatování, jasnost mysli, logické myšlení nebo zaměření.

BDĚLOST, KONCENTRACE - díky stimulaci kofeinu. Tato složka také pomáhá zvýšit vytrvalost během tréninku [1]

PRO KOHO JE R-WEILER FOCUS - produkt byl vytvořen pro fyzicky aktivní lidi, včetně profesionálních sportovců, lidí pracujících duševně a počítačových hráčů, kteří chtějí zajistit správné soustředění, soustředění a bdělost.

 

Pravděpodobně více než jednou jste přestali trénovat kvůli únavě? Nedostatek síly, pokles koncentrace vám zabránil v efektivní práci? Kolikrát jste nebyli schopni soustředit se během klíčové počítačové hry, v důsledku čehož jste museli uznat převahu svého soupeře? Je nejvyšší čas to zastavit a sáhnout po doplňku stravy R-weiler Focus! Jedná se o vzorec vyvinutý zkušenými vědci z Centra výzkumu a vývoje farmaceutické společnosti Olimp Laboratories, který je kombinací vysoce kvalitních účinných látek zaměřených na podporu kapacity cvičení a kognitivních (kognitivních) funkcí.

Složení nového produktu z jedinečné řady „Zdravý mozek“ patřící ke značce Olimp Sport Nutrition je založeno na dvou směsích, navíc podporovaných beta-alaninem a taurinem:

Směs fyzického výkonu - obsahuje přísady, které mají příznivý vliv na fyzickou aktivitu. Jedná se o kreatin ve formě dobře známého a nejlépe testovaného monohydrátu a dvou posilovačů oxidu dusnatého (NO) - L-citrulinu a L-argininu. Kreatin zvyšuje fyzický výkon během po sobě jdoucích intenzivních cvičení. Tohoto účinku lze dosáhnout použitím 3 g kreatinu denně. Citrulin naopak pomáhá zlepšit výkon při tréninku při cvičení s vysokou intenzitou [1], zmírnit bolesti svalů po tréninku [2] a při účinnějším odstraňování kyseliny mléčné z krve při intenzivním cvičení [3]. Spolu s argininem zesiluje proces výroby výše zmíněného NO, v důsledku čehož se rozšiřují krevní cévy a mimo jiné vyvolání tzv Svalová „pumpa“ [4].

Směs FOCUS - skládající se z rostlinných extraktů: bacopa malolistá, Rhodiola rosea a čínská schisandra, jakož i kofein a N-acetyl L-tyrosin - prekurzor dopaminu a noradrenalinu - neurotransmitery, o kognitivní plasticitě [5].
Stimulující kofein pomůže zvýšit bdělost, soustředění a koncentraci. Pozitivně také ovlivňuje zvýšení vytrvalosti během cvičení [6]. Extrakt bacopa malolistý podporuje zlepšení paměti a kognitivních funkcí [7] a extrakt z Rhodiola rosea se postará o lepší toleranci k únavě.

R-weiler Focus je určen k pravidelné suplementaci dospělých. Výrobce doporučuje používat výrobek přibližně 30-60 minut před plánovanou fyzickou aktivitou. Jedno balení o kapacitě 300 g obsahuje až 25 porcí dokonale se rozpouštícího prášku. Užívání nového doplňku stravy Olimp Sport Nutrition je bezpečné. Jeho jednotlivé složky byly testovány na mikrobiologickou a fyzikálně-chemickou čistotu, včetně přítomnosti těžkých kovů.

[1] Suzuki, T., Morita, M., Kobayashi, Y., & Kamimura, A. (2016). Oral L-citrulline supplementation enhances cycling time trial performance in healthy trained men: Double-blind randomized placebo-controlled 2-way crossover study. Journal of the International Society of Sports Nutrition.

[2] J Strength Cond Res. 2010 May;24(5):1215-22.

Alvares TS1, Conte CA, Paschoalin VM, Silva JT, Meirelles Cde M, Bhambhani YN, Gomes PS, Acute l-arginine supplementation increases muscle blood volume but not strength performance, Appl Physiol Nutr Metab. 2012 Feb;37(1):115-26.

[3] Biochem Genet. 2017 Dec;55(5-6):387-394,

[4] Exp Physiol. 2017 Dec 1; 102(12): 1661–1671, Biochemical and Biophysical Research Communications, Volume 454, Issue 1, 7 November 2014, Pages 53-57.

[5] Colzato, Jongkees, Sellaro, & Hommel (2013). Working memory reloaded: tyrosine repletes updating in the N-back task. Frontiers in Behavioral Neuroscience, 7, 200.

Jongkees, Hommel, Kühn, & Colzato (2015). Effect of tyrosine supplementation on clinical and healthy populations under stress or cognitive demands—A review. Journal of Psychiatric Research, 70, 50–57.

Steenbergen, Sellaro, Hommel, & Colzato (2015). Tyrosine promotes cognitive flexibility: Evidence from proactive vs. reactive control during task switching performance. Neuropsychologia, 69, 50–55.

6] Příznivý účinek v případě konzumace kofeinu v dávkách 4 mg / kg tělesné hmotnosti jednu hodinu před cvičením u dospělých, kteří vykonávají vytrvalostní cvičení.

[7] Kumar, N., Abichandani, L. G., Thawani, V., Gharpure, K. J., Naidu, M. U. R., & Venkat Ramana, G. (2016). Efficacy of Standardized Extract of Bacopa monnieri (Bacognize®) on Cognitive Functions of Medical Students: A Six-Week, Randomized Placebo-Controlled Trial. Evidence-Based Complementary and Alternative Medicine : ECAM, 2016, 4103423.

Informace o výživě Na porci 12 g

Kreatin monohydrát 3400 mg
z toho kreatin: 3000 mg
L-citrulin 2 400 mg
L-arginin 620 mg
N-acetyl-L-tyrosin 250 mg
z toho L-tyrosin 203 mg
Extrakt z Rhodiola rosea (Rhodiola rosea L.) 150 mg
z toho salidrosidy (4%) 6 mg
Extrakt z Bacopy (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) 150 mg
z toho bacosidy (20%) 30 mg
Kofein 150 mg
Schisandra chinensis (Turcz.) Baill. Extrakt 75 mg
z toho schizandrin (9%) 6,75 mg
Taurin 1000 mg
Beta-alanin 500 mg

R-WEILER® Focus Powder Doplněk stravy v práškové formě. Obsahuje sladidla. Složení L-citrulinu, L-argininu a taurinu, monohydrátu kreatinu, rostlinných extraktů (Rhodiola Rosea, bacopa malolistá, čínská schisandra), N-acetyl-L-tyrosinu, kofeinu a beta-alaninu.

1 Doplnění kofeinu přispívá ke zvýšení výkonu během cvičení, pomáhá zvýšit bdělost a zlepšuje koncentraci. * Bacopa malolistá přispívá ke zlepšení paměti a kognitivních funkcí. Extrakt z Rhodiola rosea přispívá k udržení optimální duševní a kognitivní aktivity. 2L-citrulin pomáhá zvyšovat účinnost cyklistického zátěžového testu a snižuje únavu svalů po cvičení.

Přípravek je určen pro dospělé se zvýšenou fyzickou aktivitou a profesionální sportovce.

Doporučená denní dávka: 1 porce během dne, asi 30-60 minut před tréninkem. Rozpusťte 1 porci (1 odměrku = 12 g prášku) ve 250 ml vody. Konzumujte ihned po přípravě. Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Poznámka: R-WEILER® Focus Powder obsahuje kofein; nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 150 mg / 1 denní dávka). Přípravek by se navíc neměl používat během kojení, v případě kardiovaskulárních onemocnění nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Výrobek se nedoporučuje pro osoby s poruchami tlaku. Nepoužívejte současně s léky, zvláště s těmi, které ovlivňují kardiovaskulární systém. Nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo s jinými složkami s podobným účinkem (např. Jiné doplňky stravy, energetické nápoje, káva). Nepřekračujte spotřebu 400 mg kofeinu denně ze všech zdrojů a 200 mg kofeinu najednou. Nepoužívejte současně s alkoholem. Nepoužívejte bezprostředně před spaním nebo několik hodin před spaním. Přijatelné hrudkování produktu nemá vliv na jeho kvalitu. Požití produktu může způsobit mírné brnění nebo necitlivost. Jedná se o dočasný příznak související se silnou interakcí složky beta-alaninového produktu. Nemá to žádný vliv na zdraví.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: