Neohodnoceno

Max Mass Gainer 3XL 6000g čokoláda

Doplněk stravy čokoládové příchuti podporující růst svalové hmoty.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Objednáno
Kód: 6468
Značka: Olimp sport
1 990 Kč
Kategorie: Amino kyseliny
Hmotnost: 6 kg
Gramáž: 6000g
Max Maxx 3XL 6000g čokoláda
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

MAXMASS 3XL™

Gramáž: 6000 g

Příchuť: čokoláda

 

Podporuje růst svalové hmoty. Zdroj koncentrované energie. Obohaceno o kreatin monohydrát a taurin! Neocenitelné doplňky na vaší cestě za vysněnou masou!

ULTRA STRONG HARDGAINER FORMULE

Myslíte si, že víte všechno o „výrobě masy“? Hledali jste produkt, který doplní vaši stravu o velmi dobré složení správně vybraných sacharidů a zdravých bílkovin? Na to jste čekali!

MaxMass 3XL™ je zdroj koncentrované energie, který obsahuje sadu správně vybraných sacharidů a zdravých živočišných bílkovin, které v kombinaci představují vynikající základ pro efektivní budování svalové hmoty. MaxMass 3XL ™ obsahuje složení všech klíčových peptidových frakcí syrovátkových proteinů pocházejících ze tří forem: plnohodnotný izolát, koncentrát a hydrolyzát. Výzkum prokázal, že bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty.

Nejčistší energie, kterou svaly vyžadují!

Sacharidy jsou základním zdrojem energie pro pracující svaly a měly by být absolutně doplněny tréninkem lidí. To pomáhá vyhnout se použití stavebních bílkovin jako energetického substrátu. Jednoduché sacharidy se podávají ve formě nejčistší a nejsnadněji stravitelné dextrózy. Poskytnutí sacharidů po cvičení umožňuje úplné a rychlé obnovení zásob glykogenu a umožňuje udržení energetické rovnováhy v požadovaných mezích, což přispívá k ochraně těla před katabolismem.

Neocenitelné doplňky na vaší cestě za vaší vysněnou masou!

Složení MaxMass 3XL™, jak se hodí pro profesionální výrobky z laboratoří Olimp, bylo vyvinuto tak, aby vyhovovalo potřebám nejnáročnějších sportovců. Není náhodou, že uvnitř najdete část kreatin monohydrátu. Jeho příjem umožňuje neustálé obnovování zásob fosfokreatinu - substrátu nezbytného pro resyntézu ATP nejrychlejším možným způsobem jeho rekonstrukce. ATP je sloučenina pro skladování energie v chemické formě, připravená k okamžité přeměně v tělo na mechanickou energii. Cesta jeho resyntézy z fosfagenů, včetně fosfokreatinu, hraje obrovskou roli v silovém a rychlostně-silovém sportu.

Přidání taurinu nejen účinně chrání proteiny před katabolismem, ale má také anabolický účinek. Poskytnutí této cenné aminokyseliny v jedné porci jednoduchými sacharidy vám umožní vytvořit podmínky pro nejlepší transport taurinu do pracujících svalových buněk. Co je velmi důležité - tato sloučenina prodlužuje aktivitu a zajišťuje, že energie je udržována na vhodné úrovni po celou dobu tréninku.

Použitím MaxMass 3XL™ si můžete být jisti, že vašim svalům nikdy nedojde cenné palivo a stimul pro růst a regeneraci. Pouze komplexní svalové posílení s energií a stavebními kameny vám poskytne velkolepý efekt v podobě rychlého, bezpečného růstu a mega síly!

Ekonomika a pohodlí, nezapomněli jsme ani na to!

Pokud se rozhodnete použít ty nejkvalitnější doplňky ze sacharidů a bílkovin a cena je vaším rozhodujícím činitelem, MaxMass 3XL ™ to dokázal zkombinovat. Už nemusíte hledat výrobky s obilninami nebo jinými levnými přísadami. S ohledem na vaše potřeby byl vytvořen jedinečný ULTRA SILNÝ HARDGAINER v moderním „BIG BAGU“, který kombinuje pohodlí a ekonomickou cenu! Nyní je to váš tah! Dáme vám 6000 g (60 MEGA PORTION) za ULTRA PROMOTIONÁLNÍ CENU, abyste si je mohli dlouho užít!

 

Zajímá vás, zda je MaxMass 3XL ™ pro vás to pravé?

Odpovězte na následující otázky, pokud jednou odpovíte „ANO“ = MaxMass 3XL™!

1. Jste osoba odolná proti přibývání na váze, zejména svalové hmotě?

2. Cvičíte tvrdě nebo rekreačně a hledáte způsob, jak doplnit svůj jídelníček o další energii v koncentrované formě?

3. Vyzkoušeli jste různé „mše“ a nejste s nimi spokojeni?

4. Hledáte perfektní chuť?

5. Jste pohodlní, potřebujete šikovnou a ekonomickou formu balení?

Nechte trojitou sílu MAXMASS 3XL ™ zasáhnout vaše svaly!

Nutriční informace - na porci (100 g) - na 2 porce (200 g)

Energetická hodnota - 1594 kJ / 379 kcal - 3187 kJ / 759 kcal
Tuk - 0,5 g - 1 g
včetně nasycených mastných kyselin - 0,5 g - 1 g
Sacharidy - 85 g - 170 g
včetně cukrů - 49 g - 98 g
Vlákno - 0 g - 0 g
Bílkoviny - 12 g - 24 g
Sůl - 0,25 g - 0,5 g
Kreatin monohydrát - 2270 mg - 4540 mg
včetně kreatinu - 2 000 mg - 4 000 mg
Taurin - 2 500 mg - 5 000 mg

Standardní aminogram # - na 100 g

L - alanin - 0,6 g
L - arginin - 0,3 g
L - kyselina asparagová - 1,4 g
L - cystein - 0,3 g
L - kyselina glutamová - 2,3 g
Glycin - 0,2 g
L - histidin - 0,2 g
* / ** L - isoleucin - 0,8 g
* / ** L - leucin - 1,3 g
* L - lysin - 1,2 g
* L - methionin - 0,3 g
* / *** L - fenylalanin - 0,4 g
L - prolin - 0,7 g
L - serin - 0,6 g
* L - threonin - 0,8 g
* / *** L - tryptofan - 0,2 g
*** L - tyrosin - 0,3 g
* / ** L - valin - 0,7 g
# Hodnoty aminogramu mohou podléhat biologickým výkyvům typickým pro přírodní produkty.

* esenciální aminokyseliny

** aminokyseliny s rozvětveným řetězcem

*** aromatické aminokyseliny

 

Doplněk stravy MAXMASS 3XL™

Složení: maltodextriny, glukóza, 9% proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka), syrovátkový proteinový izolát (z mléka), syrovátkový proteinový hydrolyzát (z mléka)), 2,5% taurin, 2,3% kreatin monohydrát, příchutě , zahušťovadla - xanthanová guma, sodná sůl karboxymethylcelulózy, arabská guma; regulátory kyselosti - kyselina citronová, kyselina jablečná; emulgátor - lecitiny (ze sójových bobů); barviva: karoteny (A), košenily (B), riboflaviny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), patentní modř V (G), indigokarmín (H), chlorofyly a chlorofyliny (I), kurkumin (J), antokyany (K), pepřový extrakt (L), betanin (M), rostlinný uhlík (N).

(A) - (Z) - V závislosti na chuti produktu je symbol (A-Z) použité přísady vedle data minimální trvanlivosti (nejlépe před).

Složení pečlivě vybraných sacharidů a zdravých bílkovin. Shrnutí Všechny klíčové peptidové frakce syrovátkových proteinů pocházejí ze tří forem: koncentrát, izolát a hydrolyzát. Produkt doplněn o kreatin monohydrát a taurin.

Sacharidy pomáhají obnovit normální svalovou funkci (kontrakci) po velmi namáhavé nebo dlouhodobé fyzické námaze, což vede k svalové únavě a vyčerpání zásob glykogenu kosterního svalstva. * K blahodárnému účinku dochází při konzumaci sacharidů ze všech zdrojů, s celkovým příjmem 4 g na kg tělesné hmotnosti, v dávkách užívaných během prvních 4 hodin po velmi namáhavém nebo dlouhodobém cvičení, které vede ke svalové únavě a vyčerpání zásob glykogenu v kosterním svalu. a nejpozději 6 hodin po takovém úsilí.

Výzkum prokázal, že bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty.

Výrobek je určen pro: dospělé, fyzicky aktivní lidi a sportovce usilující o rozvoj svalové hmoty a vykonávající velmi namáhavou nebo dlouhodobou fyzickou námahu vedoucí ke svalové únavě a vyčerpání zásob glykogenu v kosterních svalech.

Doporučená denní dávka: 1-2 porce denně (mezi jídly nebo přibližně 1 hodinu před nebo po tréninku). Rozpusťte 1 porci (100 g = 2 odměrky) ve 150 ml * vody. Konzumujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Poznámka: Nedoporučuje se pro děti, těhotné nebo kojící ženy nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku.

* Chcete-li upravit intenzitu chuti podle individuálních preferencí, rozpusťte 125-200 ml vody.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: