Neohodnoceno

DNA AAKG 90 kapslí

Předtréningový doplněk stravy v kapslích, který byl vytvořen pro mladé, fyzicky aktivní lidi, kteří cvičí rekreačně, stejně jako pro zkušené profesionální sportovce a sexuálně aktivní muže.

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Objednáno
Kód: 6438
Značka: Olimp sport
490 Kč
Kategorie: Amino kyseliny
Hmotnost: 0.3 kg
Počet kapslí: 90 kusů
DNA AAKG 90 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

D.N.A. Your Supps

AAKG

Hmotnost: 90 kapslí

 

VYSOKÁ DÁVKA L-ARGININU - doplněk stravy obsahující l-arginin - aminokyselinu, se kterou budeme snáze bojovat proti únavě. L-arginin také ovlivňuje syntézu růstového hormonu. Jedna dávka (3 kapsle) je 2400 mg AAKG, včetně 1560 mg l-argininu.

SILNÁ SVALOVÁ PUMPA - L-arginin je zdrojem oxidu dusnatého (NO) v těle, který je zodpovědný za účinek tzv. svalové „pumpy", tj. expanze krevních cév a rychlejší dodávka živin a energie do svalů.

ÚČEL - je to předtréningový doplněk stravy v kapslích, který byl vytvořen pro mladé, fyzicky aktivní lidi, kteří cvičí rekreačně, stejně jako pro zkušené profesionální sportovce a sexuálně aktivní muže.

KVALITA A BEZPEČNOST - použití produktu je bezpečné, což zaručuje výroba ve farmaceutických podmínkách. Doplněk obsahuje vysoce kvalitní, dokonale stravitelný alfa-ketoglutarát L-argininu (AAKG), včetně L-argininu.

 

Výběrem našeho produktu si můžete být jisti, že byl vyroben podle nejvyšších farmaceutických standardů. Věnujeme pozornost složkám, chuti, rozpustnosti, stravitelnosti a účinnosti. Doprovázejí nás obrovské znalosti, vize a vášeň, protože nejdůležitější pro nás jsou: lepší kvalita života, zdraví a vitalita našich zákazníků.

 

Hledáte „předtréninkový“ doplněk? Vsaďte na D.N.A. AAKG

DNA. AAKG je vynikající předtréningový doplněk stravy, který vám umožní dosáhnout tzv Svalové „pumpy“ pomohou budovat svaly a urychlit jejich regeneraci.

DNA. AAKG je produkt doplňující stravu o L-arginin ve formě dobře vstřebatelného alfa-ketoglutarátu L-argininu (AAKG). Tato kombinace se používá k výrobě velké energie z bílkovin, sacharidů a tuků potřebných pro intenzivní cvičení.

Arginin je aminokyselina používaná v „před tréninku“, takže nemohla chybět v produktech řady D.N.A

Podílí se na biosyntéze kreatinu a také zvyšuje uvolňování oxidu dusnatého (NO), sloučeniny, díky níž naše svaly přijímají živiny rychleji, což má za následek jejich růst a zvýšení síly a vytrvalosti během tréninku.

L-arginin také působí proti únavě. L-arginin navíc zlepšuje respirační práh nebo ovlivňuje syntézu růstového hormonu. Vysoká dávka ve výrobku má za cíl vyrábět tzv Svalové „pumpy“, urychlují růst svalové hmoty, zlepšují výkon tím, že usnadňují přísun živin do svalů.

DNA. AAKG mohou používat jak profesionální sportovci, tak lidé, kteří dělají první kroky v posilovně.

Složení: 75% L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), objemové činidlo - mikrokrystalická celulóza; protispékavé činidlo - hořečnaté soli mastných kyselin; kapsle (složky skořápky - želatina, barva: E 171).

 

Nutriční informace: 1 tobolka

L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG): 800 mg

z toho: L-arginin: 520 mg

Doporučená denní dávka: Při cvičení 3 kapsle denně - 1 kapsle před a po tréninku a před spaním; pro lidi usilující o udržení sexuální výkonnosti - 1-2 tobolky jednou po dobu asi 30 minut. před očekávaným pohlavním stykem. Před použitím přípravku se doporučuje poradit se s lékařem, dietologem nebo sexuologem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: