Neohodnoceno

Vitamíny Gold-Vit D3 2000 120 kapslí

Vitamín D3, který podporuje správné fungování svalů a pozitivně působí na imunitní systém.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Objednáno
Kód: 6261
Značka: Olimp sport
280 Kč
Kategorie: Nutriční doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 120 kusů
Vitamíny Gold Vit D3 2000 120 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP LABS

GOLD-VIT D3 2000

Hmotnost: 120 tablet

Vitamin D obsažený v přípravku:

Podporuje správné fungování svalů

Pozitivně působí na imunitní systém těla

Díky podpoře metabolismu vápníku se stará o správnou strukturu kostí

 

OLIMP GOLD-VIT D3 2000

Zdravé kosti, lepší vstřebávání vápníku a fosforu, podpora svalové práce jsou nejdůležitějšími přínosy doplnění Gold-Vit D3 2000. Tento vysoce kvalitní přípravek ve snadno polykatelných tabletách vám umožní účinně uspokojit tělesnou potřebu vitaminu D.

 

Výhody používání vitamínu D

Vitamin D v lidském těle plní řadu důležitých a cenných funkcí. Především:

- poskytuje vynikající podporu metabolismu vápníku a fosforu

- pečuje o zdravé kosti a zuby

- pomáhá při správném fungování svalů

- účastní se procesu buněčného dělení

- má pozitivní vliv na správné fungování imunitního systému

 

Účinky nedostatku vitaminu D

Nízké hladiny vitamínu D v těle mohou negativně ovlivnit naše zdraví, zejména kosterní systém. U novorozenců se doporučuje podávat vitamín D v rané fázi života, aby se předešlo různým onemocněním, jako jsou křivice, které mohou ovlivnit normální vývoj dítěte. U dospělých může nedostatek vitamínu D mimo jiné vést k osteoporóze, což zase dělá kosti křehčí. Nedostatek vitamínu D může také přispívat k osteomalacii u dospělých.

 

Farmaceuticky čistý vitamin D.

Doplněk stravy Gold-Vit D3 2000 od společnosti Olimp pomůže dokonale zajistit správnou hladinu vitamínu D v těle. Rozsáhlé znalosti a zkušenosti vědců Olimp Laboratories i nejvyšší technologie umožnily vytvořit farmaceutický, vysoce kvalitní produkt, opakovaně testovaný na čistotu a naprosto bezpečné použití. Jedna tableta (doporučená denní dávka) obsahuje 50 μg (2 000 IU) vitamínu D.

Gold-Vit D3 2000 je proto vynikajícím zdrojem doplňování stravy vitaminem D, a to jak u dětí starších než 11 let, dospělých, fyzicky aktivních, tak u těhotných a kojících žen a menopauzy.

 

Jak používat Gold-Vit D3 2000?

Výrobce Olimp doporučuje dětem starším než 11 let a dospělým používat 1 tabletu Gold-Vit D3 2000 denně nebo se poradit s lékařem ohledně dávkování. V případě suplementace přípravkem Gold-Vit D3 2000 nepoužívejte jiné přípravky obsahující vitamín D.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Nutriční informace: Vitamin D

1 tableta: 50 mikrogramů (2000 IU)
RWS *: 1000%
* NRV - referenční hodnota živin.

Složení: plnidlo - celulóza, cholekalciferol - vitamin D, protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin je bezpečná úroveň příjmu vitamínu D ze všech zdrojů pro lidi starší 11 let 100 µg (mikrogramů). Pro děti od 1 do 10 let - 50 µg. Děti do 11 let by neměly užívat současně jiný přípravek obsahující vitamin D.

Pro dospělé, děti starší 11 let, těhotné a kojící ženy, ženy v menopauze, fyzicky aktivní lidi a starší osoby jako doplněk stravy s vitamínem D. Dospělí a děti od 11 let 1 tableta jednou denně s jídlem nebo po jídle nebo jinak po konzultaci s lékařem. Neužívejte jiné přípravky obsahující vitamín D. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Podmínky skladování: Skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: