Od 25.6.-2.7.2024 čerpáme dovolenou, všechny objednávky budou realizovány a odesílány až po tomto datu. Lhůta u zboží na objednání bude o tuto dobu proudložena.
Neohodnoceno

MagMax B6 50 kapslí horčík, vitamíny B

MagMax B6 je potravinový doplněk obsahující velkou dávku hořčíků.

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Objednáno
Kód: 6300
Značka: Olimp sport
210 Kč
Kategorie: Nutriční doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 50 kusů
MagMax B6 50 kapslí horčík, vitamíny B
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP MagMAX B6 50 tablet

V jedné tabletě až 687 mg citronanu hořečnatého

 

MagMAX B6™ je potravinový doplněk obsahující velkou dávku hořčíku ve formě citrátu, což je dobře absorbovaný a tolerovaný zdroj tohoto prvku. Hořčík pomáhá při správném fungování nervového systému a svalů a přispívá ke snížení únavy a udržení rovnováhy elektrolytů. MagMAX B6™ byl obohacen o vitaminy B1 a B6, které spolu s hořčíkem přispívají k udržení správného energetického metabolismu. Vitamin B6 také pomáhá při správné produkci červených krvinek a při správném fungování imunitního systému.

Složení: hořečnatá sůl kyseliny citronové (citronan hořečnatý), plnidlo - mikrokrystalická celulóza, bramborový škrob, protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin, pyridoxinhydrochlorid - vit. B6, thiamin hydrochlorid - vit. B1; zasklívací prostředky - polyvinylalkohol, polyethylenglykol, mastek, křemičitan hlinito-draselný, polyoxyethylen sorbitan monooleát, barvivo - oxid titaničitý.

Přípravek je určen: jako potravinový doplněk, který pomáhá uspokojit tělesnou potřebu hořčíku, zejména u lidí, kteří trpí slabostí, únavou a zvýšenou podrážděností, zášklby víček, svalových křečí, žití ve stresu, vystavení zvýšenému duševnímu a / nebo fyzickému úsilí.

Doporučená denní dávka: 1 tableta 1-2krát denně po jídle.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku ke konzumaci během dne.

Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu.

Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Podmínky skladování: Skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Doba dodání 7 pracovních dnů. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: