Neohodnoceno

Ashwagandha 600 Sport + Gold žen-šen complex 90 kapslí

Doplněk stravy, který má pozitivní vliv na imunitní systém.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Objednáno
Kód: 6465
Značka: Olimp sport
540 Kč
Kategorie: Nutriční doplňky
Hmotnost: 0.2 kg
Počet kapslí: 90 kusů
Ashwagandha 600 Sport + Gold žen šen complex 90 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

ASHWAGANDHA 600 Sport Edition (KSM-66) + Gold žen-šen Complex

Gramáž: 60 kapslí + 30 kapslí

 

Ashwagandha 600 Sport obsahuje patentovaný, vysoce kvalitní extrakt z kořene ashwagandhy KSM-66 s nejvyšší dostupnou koncentrací, což je cenná podpora pro každého cvičícího. Ashwagandha je vynikající adaptogen s vysokou koncentrací účinných látek - withanolides (5%), často vybíraný lidmi, kteří cvičí, s mnohostranným účinkem. Je to populární rostlina z Indie, kterou mnozí považují za omlazující a tonizující rostlinu.

Extrakt z kořene ashwagandhy má pozitivní vliv na imunitní systém. Tento adaptogen má vynikající antioxidační vlastnosti, díky kterým pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Navíc díky němu je snazší zvýšit odolnost proti stresu.

To nejsou všechny výhody ashwagandhy. Doplnění produktu Olimp Sport Nutrition pomáhá při správném fungování reprodukčního systému a podporuje sexuální funkce a kondici. Ashwagandha má také pozitivní vliv na nervový systém, podporuje paměť, soustředí se a usíná.

Jak již bylo zmíněno, Ashwagandha 600 Sport je oblíbenou přípravou mezi sportovci, zejména těmi, kteří právě budují více svalové hmoty. Tato složka také podporuje účinnou regeneraci těla po intenzivním cvičení.

Sáhnutím po doplňku stravy značky Olimp Sport Nutrition získáte specifickou podporu na mnoha úrovních, od nervového systému, přes imunitní a reprodukční systém, které vám pomohou při budování vašeho snu, svalnaté postavy a efektivnější regeneraci svalů unavených tréninkem.

Zeptáte se, jestli je to bezpečné? Odpovědí je inovativní výrobní technologie doplňku Ashwagandha 600 Sport ve farmaceutické společnosti Olimp Laboratories a jedinečný extrakční proces bez použití alkoholu a různých chemických rozpouštědel. Díky tomu byla získána patentovaná forma KSM-66, která je vyrobena pouze z kořenů a zachovává všechny přírodní rostlinné složky v původním poměru.

Při rozhodování o doplňcích s přípravkem Ashwagandha 600 Sport nezapomeňte, že se značkou Olimp Sport Nutrition nebudete zacházet jako s náhražkou stravy, ale pouze jako s doplňkem. Jedno balení obsahuje 60 tobolek, které se snadno spolknou, což vystačí na měsíc užívání.

Nutriční informace

1 kapsle

Ashwagandha extrakt (Withania somnifera L.) KSM-66, --- 300mg
včetně: 5% withanolides --- 15mg
2 kapsle

Ashwagandha extrakt (Withania somnifera L.) KSM-66, --- 600mg
včetně: 5% withanolides --- 30mg

 

Složení: 60% extrakt z kořene ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), objemové činidlo - mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky - hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; kapsle (složky skořápky - želatina, barva: E 171).

Účel: jako doplněk stravy pro lidi, kteří si chtějí udržet odpovídající úroveň fyzické kapacity, rychlosti regenerace, sexuálních a kognitivních funkcí.

Doporučená denní dávka: 1 kapsle 2krát denně s jídlem, zapít velkým množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: Nedoporučuje se pro děti, těhotné nebo kojící ženy nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Během používání přípravku nepijte alkohol a neužívejte žádné hypnotické, sedativní nebo anxiolytické léky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Komplex Gold Żeń-szeń™ je složení vysoce kvalitních extraktů ze tří druhů ženšenu: korejský Panax ginseng Panax quinquefolius standardizovaný pro obsah ginsenosidů a Eleutherococcus senticosus standardizovaný pro obsah eleuterosidů. Přípravek navíc obsahuje vysoce vstřebatelný hořčík a extrakt z černého pepře Bioperine®.

Vědecký výzkum prokázal, že ženšen (Panax ginseng):

- je prospěšný v případě únavy a únavy
- pomáhá udržovat správnou fyzickou zdatnost
- zlepšuje koncentraci, koordinaci a bdělost těla
- podporuje fungování imunitního systému
- podporuje sexuální stav
- podílí se na udržování vitality těla

Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) dále obsažený v přípravku:

- blahodárně působí při stavech slabosti a únavy těla, podporuje jeho posilování,
- přispívá ke správnému prokrvení, které ovlivňuje správné fungování mozku,
- podporuje duševní a kognitivní činnost.

Hořčík pomáhá udržovat normální psychologické funkce a správné fungování nervového systému a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Extrakt z černého pepře usnadňuje vstřebávání živin, pomáhá udržovat správné fungování zažívacího traktu a zvyšuje účinnost dalších bylinných složek.

 

Nutriční informace: 1 tableta

Výtažek z korejského ženšenu (korejský ženšen Panax): 200 mg
Extrakt amerického ženšenu (Panax quinquefolius): 200 mg
Extrakt ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 0,8% eleuterosidy: 100 mg
Extrakt z černého pepře Bioperine®: 3 mg
Hořčík: 56,3 mg (15% *)

Složení: malát hořečnatý, objemové činidlo - mikrokrystalická celulóza, extrakt z korejského ženšenu (korejský ženšen Panax), extrakt z amerického ženšenu (Panax quinquefolius), extrakt ze sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), objemový prostředek - sodná sůl karboxymethylcelulózy zasklívací činidla - polyvinylalkohol, polyethylenglykol, mastek, křemičitan hlinito-draselný, polyoxyethylen sorbitan monooleát; protispékavé látky - oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; Extrakt z černého pepře Bioperine®, barviva - oxid titaničitý, oxid železitý.

Určeno k: přípravek je určen pro dospělé, kteří si chtějí udržet správnou fyzickou a duševní zdatnost a snížit pocit únavy a únavy. Doporučuje se zejména pro lidi středního a staršího věku, kteří vykonávají těžkou fyzickou a duševní práci, stejně jako pro sportovce.

Poznámka: přípravek se nedoporučuje během těhotenství a kojení nebo během přecitlivělosti na kteroukoli z jeho složek. V případě hypertenze nebo užívání léků, včetně volně prodejných léků, např. Kyseliny acetylsalicylové, se doporučuje použití přípravku konzultovat s lékařem.

Doporučená denní dávka: 1 tableta s jídlem. Tabletu zapijte velkým množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Podmínky skladování: skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Doba dodání 7 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: