Neohodnoceno

Vitamíny Gold-Vit B Forte 60 kapslí

Vitamíny vhodné pro zdravou kůži, nervový systém, metabolismus, krev.

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Objednáno
Kód: 6282
Značka: Olimp sport
150 Kč
Kategorie: Nutriční doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 60 kusů
Vitamíny Gold Vit B Forte 60 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP LABS

GOLD-VIT B FORTE

Hmotnost: 60 tablet

SILNÉ VITAMINY B KOMPLEXNÍ SLOŽKY PRO - ZDRAVOU KŮŽI - NERVOVÝ SYSTÉM - METABOLISMUS - KREV

Gold-Vit® B Forte je potravinový doplněk, který díky komplexu vitaminů B ve speciálně vybrané zvýšené dávce pomáhá uspokojit tělesné potřeby těchto vitamínů, zejména v období: když je tělo oslabeno, po nemocech, během rekonvalescence, se zvýšenou fyzickou námahou


Vitaminy B jsou podceňovanou skupinou vitamínů, které jsou nezbytné pro správné fungování těla. Přiměřený přísun vitamínů B, které jsou přítomny v přípravku Gold-Vit® B Forte, má v souladu s doporučeným denním příjmem pozitivní účinek na:

Zdravá pokožka: Vitamin B2, niacin a biotin pomáhají udržovat zdravou pokožku.

Nervový systém: Vitamin B2, niacin a biotin přispívají k řádnému fungování nervového systému.

Metabolismus: Biotin přispívá k udržování správného metabolismu makronutrientů a pomáhá při správné syntéze aminokyselin, což je velmi důležité při intenzivním cvičení.

Krev: Vitamíny B6 a B12 podporují správnou produkci červených krvinek a pomáhají při správné produkci krve.

Gold-Vit® B Forte je potravinový doplněk ve formě potahovaných tablet, který obsahuje komplex vitamínů B nezbytných pro správný průběh mnoha procesů v těle.

Nutriční informace 1 tableta

Vitamin B1: 2,8 mg (250% *)

Vitamin B2: 4,2 mg (300% *)

Niacin: 32 mg (200% *)

Vitamin B6: 4,2 mg (300% *)

Kyselina listová: 400 µg (200% *)

Vitamin: B12 5 µg (200% *)

Biotin: 100 µg (200% *)

Kyselina pantothenová: 12 mg (200% *)
* NRV - referenční hodnota živin.

Složení: plniva - mikrokrystalická celulóza, zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy; nikotinamid - niacin; laktóza (z mléka); Kalcium D-pantothenát - kyselina pantothenová, pojivo - fosforečnany vápenaté; pyridoxinhydrochlorid - vit. B6, kyanokobalamin - vit. B12, riboflavin - vit. B2, thiamin hydrochlorid - vit. B1, činidlo proti spékání - hořečnaté soli mastných kyselin; kyselina pteroylmonoglutamová - folát, D-biotin - biotin, zasklívací činidla - polyvinylalkohol, polyethylenglykol, mastek, křemičitan hlinitý draselný, polyoxyethylen sorbitan monooleát; barviva - oxid titaničitý, oxid železa.

Přípravek je určen: jako potravinový doplněk, který pomáhá uspokojit potřebu vitamínů B v těle, zejména v období zvýšené poptávky po těchto složkách, která je důsledkem oslabení těla, minulých chorob, rekonvalescence nebo zvýšené fyzické námahy.

Doporučená denní dávka: 1 tableta nebo jinak po konzultaci s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Podmínky skladování: Skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: