Neohodnoceno

Sada Olimp pro každého kreatina bílkoviny vitamíny

Sada určena každé aktivní osobě, pomůže vám vyrovnat se s každodenním tréninkem doma i v tělocvičně.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Objednáno
Kód: 6156
Značka: Olimp sport
1 770 Kč
Kategorie: Nutriční doplňky
kreatin s příchutí citronu: 500 g
magnezium : 50 tablet
protein s vanilkovou příchutí: 900 g
sacharidy s jahodovou příchutí: 1000 g
vitamíny : 60 tablet
Sada Olimp pro každého kreatina bílkoviny vitamíny
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

SADA PRO KAŽDÉHO AKTIVNÍHO SPORTOVCE

Sada obsahuje:

DNA WPC 900g protein s vanilkovou příchutí

DNA Mono 500g kreatin s příchutí citronu

CarboNox 1 000 g sacharidy s jahodovou příchutí

MagMax B6 50 tabletek magnezium

Vita-Min One 60 vitamínových tobolek pro každého

 

Sada je určena každé aktivní osobě, pomůže vám vyrovnat se s každodenním tréninkem doma i v tělocvičně.

 

D.N.A. Your Supps

WPC - Whey Protein Concentrate

Příchuť: vanilka

Hmotnost: 900 g

VÝHODY WPC DNA - protein používaný v doplňku stravy je vynikající koncentrát 75 % syrovátkového proteinu. Tento produkt se vyznačuje vynikající rozpustností, lahodnou vanilkovou chutí, větším obalem než u konkurence a dostupnou cenou.

VELKÁ PORTION PROTEINU - produkt s vysokým obsahem bílkovin obsahuje v jedné porci (35 g) až 26 g proteinu, což je klíčová stavební složka svalů. Přispívá k růstu svalové hmoty a jejímu udržování

APLIKACE - vynikající proteinový doplněk určený pro mladé, fyzicky aktivní lidi a profesionální sportovce, kteří chtějí vybudovat více svalové hmoty a vytvořit postavu snů.

KVALITA A BEZPEČNOST - doplněk stravy s vysokým obsahem bílkovin vyrobený v souladu s farmaceutickými normami z vysoce kvalitních přísad.

 

DNA Your Supps 

Mono monohydrát kreatinu

Příchuť: citrón

Hmotnost: 500 g

DOKONALE STRAVITELNÝ MONOHYDRÁT KREATINU - vynikající produkt, který splní vaše sny - svalnatá postava, má vliv na zvětšení síly. Jedná se o kompletně testovaný 95% kreatin monohydrát s lahodnou citronovou příchutí a vynikající stravitelností.

VĚTŠÍ SÍLA A VÝDRŽ - až 3,5 kreatin monohydrátu, včetně 3 g kreatinu na porci, což vám umožňuje zvýšit fyzickou výkonnost během krátkého, velmi intenzivního cvičení.

APLIKACE - až 135 porcí určených pro vytrvalostní a silové sportovce. Je také vynikajícím doplňkem kreatinu, který mohou úspěšně využít mladí lidé, kteří zahájí intenzivní trénink v tělocvičně.

KVALITA A BEZPEČNOST - pro výrobu byl použit vynikající kreatin monohydrát. Produkt s vysokou rozpustností a za přijatelnou cenu byl vytvořen ve farmaceutických podmínkách, což zaručuje bezpečné používání.

 

Carbonox Instant

Příchuť: jahoda

Hmotnost: 1000 g

Poskytuje energii potřebnou pro cvičení a energii ztracenou během tréninku, jedinečné složení založené na nejúčinnějších zdrojích uhlohydrátů, je navržen tak, aby vyhovoval potřebám těch nejnáročnějších: před, po a během vyčerpávajícího tréninku.

 

Vita-min one

Hmotnost: 60 tobolek

Komplex vitamínů a minerálů - receptura nového výživového doplňku značky Olimp Sport Nutrition je kolekce nezbytných vitamínů a minerálů v pevných porcích, doplněná o extrakt amerického ženšenu.

 

MagMax B6

Hmotnost: 50 tabletek

MagMAX B6 je potravinový doplněk obsahující velkou dávku hořčíku ve formě citrátu, což je dobře absorbovaný a tolerovaný zdroj tohoto prvku. Hořčík pomáhá při správném fungování nervového systému a svalů a přispívá ke snížení únavy a udržení rovnováhy elektrolytů.

MagMAX B6 byl obohacen o vitaminy B1 a B6, které spolu s hořčíkem přispívají k udržování správného energetického metabolismu. Vitamin B6 také pomáhá při správné tvorbě červených krvinek a při správném fungování imunitního systému.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: