Neohodnoceno

Gold Omega 3 Sport edition 120 kapslí

Gold Omega 3 Sport Edition - klíčové mastné kyseliny pro vysoce výkonné sportovce.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Objednáno
Kód: 6333
Značka: Olimp sport
640 Kč
Kategorie: Nutriční doplňky
Hmotnost: 0.2 kg
Počet kapslí: 120 kusů
Gold Omega 3 Sport edition 120 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

GOLD OMEGA 3 SPORT EDITION

Hmotnost: 120 tobolek

 

DŮLEŽITÉ OMEGA 3 MASTNÉ KYSELINY - Olimp Sport Nutrition výživový doplněk, který pomáhá doplnit poptávku po klíčových mastných kyselinách Omega 3 u fyzicky aktivních lidí, včetně vysoce výkonných sportovců

PODPORA SRDCE A OBĚHOVÉHO SYSTÉMU - přípravek v každé kapsli obsahuje kyseliny DHA a EPA. Jejich příjem podporuje správnou funkci srdce (dávka 250 g denně) a udržení správné hladiny triglyceridů v krvi (2 g denně, nepřekračuje celkem 5 g)

PODPORUJE PRÁCI MOZKU, ZRAKU - doplnění DHA v dávce 250 mg má pozitivní vliv na zrak a funkci mozku

AŽ 120 KAPSLÍ V BALENÍ - když se rozhodnete pro Gold Omega 3 Sport Edition, dostanete v balení až 120 kapslí. To je až 60 porcí doporučených výrobcem, což bude stačit na dva měsíce doplňování!

 

Gold Omega 3 Sport Edition - klíčové mastné kyseliny pro sportovce

Nenasycené mastné kyseliny ze skupiny Omega 3 jsou nesmírně důležité ve stravě každého sportovce. Nezáleží na tom, zda praktikujete ryze rekreační nebo soutěžní sport. Omega 3 mastné kyseliny mají blahodárný účinek na tělo, vč. podporovat správné fungování srdce, mozku a oběhového systému a pomáhat při péči o zrak. Proto si na ně musíte pamatovat, tím více se tělo nemůže syntetizovat.

Jak rychle a efektivně doplnit stravu Omega 3 mastnými kyselinami? Odpověď na tuto otázku našli odborníci farmaceutické společnosti Olimp Laboratories. Jejich znalosti a zkušenosti s doplňováním umožnily pomocí inovativní technologie vytvořit vysoce kvalitní přípravek, který usnadňuje doplňování stravy mastnými kyselinami Omega 3. Gold Omega 3 Sport Edition obsahuje vysoce kvalitní koncentrovaný rybí olej ze studené vody, s 65% obsahem Omega 3 mastných kyselin v včetně DHA a EPA, nezbytných pro srdce, mozek, zrak a oběhový systém. Gold Omega 3 Sport Edition byl navíc obohacen o vitamin E. Je to extrémně silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Podle vědeckého výzkumu DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová) přispívají k:

správné fungování srdce (v případě celkové spotřeby nejméně 250 mg DHA a EPA denně)
udržování správných triglyceridů v krvi (v případě kombinované spotřeby alespoň 2 g DHA a EPA denně)
správná práce mozku a správné vidění (při konzumaci alespoň 250 mg DHA denně)
Sáhněte po zlaté edici Omega 3 Sport! Je to strážce vašeho srdce!

 

Nutriční informace: 1 tobolka 2 tobolky 4 tobolky

Tuk (rybí olej) 1 000 mg 2 000 mg 4 000 mg
počítaje v to:
33% kyselina eikosapentaenová (EPA) 330 mg 660 mg 1320 mg
22% kyselina dokosahexaenová (DHA) 220 mg 440 mg 880 mg
10% dalších omega-3 mastných kyselin 100 mg 200 mg 400 mg
Vitamin E 12 mg (100% *) 24 mg (200% *) 48 mg (400% *)

 

Gold Omega-3® sport edition. Doplněk stravy obsahující omega-3 mastné kyseliny ve formě měkkých tobolek.

Složení: Rybí olej (zdroj omega-3 kyselin), D-alfa-tokoferol - vit. E, složky skořápky - želatina, zvlhčovadlo - glycerol, voda.

Aplikace: Vysoce kvalitní a koncentrovaný rybí olej ze studené vody navržený tak, aby obsahoval 65% omega-3 mastných kyselin (DHA, EPA a další). Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívají k řádnému fungování srdce (prospěšné účinky se vyskytují, když se spotřebuje celkem 250 mg EPA a DHA denně). Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení správné funkce mozku a správného vidění (příznivý účinek nastává při konzumaci 250 mg DHA denně). DHA a EPA pomáhají udržovat správnou hladinu triglyceridů v krvi (příznivý účinek nastává při konzumaci 2 g EPA a DHA denně). Dodatečný denní příjem celkem 5 g EPA a DHA by neměl být překročen.

Přípravek se doporučuje pro dospělé k doplnění stravy polynenasycenými mastnými kyselinami z rodiny omega-3.

Doporučená denní dávka: 1 - 2 kapsle denně pro lidi, kteří dbají na správné fungování srdce a mozku a správné vidění; 2 tobolky 2krát denně pro lidi, kteří chtějí dále udržovat správnou hladinu triglyceridů v krvi. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se pestrá strava a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: