Neohodnoceno

Kreatin monohydrát Olimp 550g

Kreatin monohydrát vhodný pro začátečníky i zkušené sportovce.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Objednáno
Kód: 6174
Značka: Olimp sport
890 Kč
Kategorie: Kreatin
Hmotnost: 0.6 kg
Gramáž: 550g
Kreatin monohydrát Olimp 550g
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

CREATINE MONOHYDRATE POWDER

Hmotnost: 550 g

Chuť: přírodní - bez chuti

 

MIKRONIZOVANÝ KREATIN MONOHYDRATE - doplněk stravy od Olimp Sport Nutrition obsahující vysoce kvalitní, mikronizovaný kreatin monohydrát, doporučený pro začátečníky i zkušené sportovce, amatérský a konkurenční trénink.

POMÁHÁ ZVYŠOVAT SÍLU - suplementace kreatinem má pozitivní vliv na zlepšení síly, což zase pomáhá snadněji budovat více svalové hmoty.

VYNIKAJÍCÍ ROZPUSTNOST - vysoká mikronizace prokazuje vynikající rozpustnost a biologickou dostupnost kreatinu, je populární mezi fyzicky aktivními lidmi.

CCA 100 PORCÍ - pokud si vyberete Creatine Monohydrate Powder obdržíte sklenici s hmotností 550 g. To je téměř 100 porcí doporučených výrobcem!

 

Creatine Monohydrate Powder - zvyšte svou sílu!

Chcete trénovat na maximum a zlepšit své výsledky od tréninku k tréninku? Potřebujete více síly? Musíte sáhnout po kreatinu! A přesně po kreatin monohydrátu prášku! Jedná se o doplněk stravy od Olimp Sport Nutrition, oblíbený u vysoce výkonných sportovců a amatérských sportovců, který obsahuje mikronizovaný kreatin monohydrát ve formě snadno se rozpouštějícího prášku. Používání přípravku je bezpečné, o čemž svědčí čistota suroviny použité při jeho výrobě a její testování na přítomnost těžkých kovů.

Zmíněný kreatin monohydrát je nejlépe studovanou formou, která kombinuje vodu s kreatinovými molekulami. Lze jej úspěšně použít jak pro začátečníky, tak pro zkušené sportovce, kteří chtějí zvýšit svou sílu a zlepšit svou cvičební kapacitu. Kreatin monohydrát z Olimp Sport Nutrition je dokonale absorbován. Kromě toho se vyznačuje rychlou vazbou na vodu a vysokou mírou nasycení tkání.

Každá porce obsahuje nejméně 3 g kreatinu. Tato dávka byla prokázána ve studiích, které pomáhají zvyšovat fyzickou výkonnost v případě po sobě jdoucích krátkých, velmi intenzivních cvičení. Tím, že sáhnete po kreatin monohydrátu, získáte skutečnou podporu pro vaše svaly a zároveň spojence, díky kterému dosáhnete vysněné postavy!

 

Nutriční hodnota, na porci (3 g), na 2 porce (6 g), na 100 g

Energetická hodnota, 46 kJ / 11 kcal, 91 kJ / 22 kcal, 1518 kJ / 363 kcal

Tuk, včetně nasycených mastných kyselin, 0 g 0 g, 0 g 0 g, 0 g 0 g

Sacharidy, včetně cukrů, 0 g 0 g, 0 g 0 g, 0 g 0 g

Protein, 0 g, 0 g, 0 g

Sůl, 0 g, <0,01 g, 0,12 g

Kreatin monohydrát, 3 g, 6 g, 100 g

 

Složení: 100% mikronizovaný kreatin monohydrát.

Účel použití: přípravek je určen pro dospělé, kteří jsou fyzicky aktivní a profesionální sportovci.

Doporučená denní dávka: 3-6 g prášku (1 - 2 kopečky) po tréninku nebo v podobné době v den bez tréninku. Nepřekračujte doporučenou denní dávku ke konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: