Neohodnoceno

Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs 80 kapslí

Doplněk stravy určen sportovcům a fyzicky aktivním lidem, kteří usilují o zlepšení své cvičební kapacity.

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Objednáno
Kód: 6600
Značka: Olimp sport
290 Kč
Kategorie: Anabolizéry a NO doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 80kusů
Beta Alanine Carno Rush Mega Tabs 80 kapslí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

BETA-ALANINE CARNO RUSH MEGA TABS

Gramáž: 80 tabletek

 

ZVYŠOVÁNÍ SÍLY - Beta alanin může zlepšit parametry cvičení. Přispívá k růstu karnosinu ve svalech. Velké množství této látky je připravuje na cvičení větší intenzity a delšího trvání-

SNIŽOVÁNÍ KYSELINY - Beta alanin přispívá ke snížení tréninkové acidifikace. Urychluje odstraňování kyselých iontů z těla. To má významný dopad na regeneraci těla.

PRO SPORTOVCE - Produkt je určen sportovcům a fyzicky aktivním lidem, kteří usilují o zlepšení své cvičební kapacity.

 

BETA-ALANIN CARNO RUSH MEGA TABS®

MEGA DÁVKA BETA ALANINU - AŽ 1000 MG V 1 MEGA TABS® OBSAŽENÝ L-HISTIDINEM A VITAMINEM B6!

40 OBROVSKÝCH PORCÍ V BALENÍ!

Beta-alanin Carno Rush Mega Tabs® je doplněk stravy zaměřený na lidi cvičící vytrvalostní, silové a vytrvalostní sporty, u nichž je vyžadován vysoký fyzický výkon a je udržován po dlouhou dobu a / nebo s vysokou frekvencí tréninku. Beta-alanin Carno Rush Mega Tabs® přispívá k prodloužení doby do únavy, díky čemuž může být skutečný tréninkový objem mnohem větší.

BETA-ALANIN CARNO RUSH MEGA TABS® - SPECIÁLNĚ NAVRŽENÁ KOMBINACE BETA ALANINU, L-HISTIDINU A VITAMINU B6!

Podáváním beta-alaninu a L-histidinu jsou současně poskytovány dvě složky potřebné pro syntézu karnosinu, což má velký antioxidační potenciál a může oddálit procesy degradace probíhající v buňce během intenzivního cvičení. Současné podávání obou těchto látek vylučuje riziko jejich nedostatku vyplývající z dietních chyb, které mohou mít za následek sníženou hladinu karnosinu, důležitého pro cvičení.

Přípravek využívá přísady, které v ionizované formě vytvářejí systém krevního pufru, který umožňuje efektivní transport ze svalových buněk do orgánů, které vylučují metabolické produkty, včetně kyselých iontů H +, ve velkém množství generovaném během cvičení a zpomaluje rychlost regenerace, přizpůsobení cvičení a růst svaly.

Složky Beta-alaninu Carno Rush Mega Tabs® obsažené v ionizované formě v systému pufru krve působí synergicky při budování účinného systému odkyselení těla.

Vitamin B6 se účastní transformace aminokyselin a účinné extrakce základních látek z tuků a sacharidů pro následnou syntézu ATP. Přispívá ke správné tvorbě enzymů a hormonů a také k efektivní práci nervového systému. Tento vitamin navíc zvyšuje účinnost absorpce zbývajících složek produktu v tenkém střevě.

Kombinace beta alaninu, l-histidinu a vitaminu b6 má tu výhodu, že zvyšuje stabilitu intracelulárního prostředí, pokud jde o zvýšení jeho potenciálu působit proti snížení pH a zvýšení produkce volných radikálů. Oba faktory velmi účinně narušují produkci ATP nezbytnou pro svalovou kontrakci a pokračování cvičení.

Beta-alanin Carno Rush Mega Tabs® má možný pozitivní účinek na snížení okyselení těla kolem tréninku a urychlení odstraňování kyselých iontů ze svalových buněk po tréninku během regenerace.

Beta-alanin Carno Rush Mega Caps® může přispět ke zvýšení vytrvalosti kolem tréninku, v konečném důsledku k urychlení rozvoje svalové hmoty a ke zvýšení rychlosti spalování tuků!

Co když mají vaše svaly obrovské zásoby glykogenu, protože během tréninku nejsou buňky schopné udržovat stabilní intracelulární prostředí pro syntézu energie z tohoto polymeru. Proto je beta-alanin při intenzivním úsilí nenahraditelný. Spolu s histidinem tvoří karnosin, který má velký antioxidační potenciál a může oddálit procesy degradace probíhající v buňce během intenzivního cvičení. Ale i jeho potenciál v extrémních podmínkách může být omezený. Proto podpora jeho fungování látkami integrovanými do produktu, které fungují jako extracelulární pufrovací systémy pro přebytečné ionty H + kyselin, umožňuje extrémní úsilí po mnohem delší dobu.

KVALITA A BEZPEČNOST!

Podmínky farmaceutické výroby, nejvyšší kvalita surovin, jejich vhodné skladování a několikanásobné zkoušky surovin a konečný produkt zaručují 100% bezpečnost používání Beta-alaninu Carno Rush Mega Tabs®, v Beta-alaninu Carno Rush Mega Tabs® byly použity pouze přísady, které lze legálně použít při doplňování sportovců bylo s ohledem na předpisy platné v zemích, kde je produkt distribuován, konzultováno také množství jednotlivých ingrediencí v porci s hráči týmu Olimp, jejichž rozsáhlé zkušenosti již více než jednou určovaly vývojové trendy pro nejúčinnější produkty podporující sportovní úsilí, beta-alanin Carno Rush Mega Tabs® splňuje přísné normy týkající se obsahu těžkých kovů a bakteriální kontaminace.

Nutriční informace: 3 tablety ▬ 4 tablety

Beta-alanin: 2400 mg ▬ 4000 mg
Citrát sodný: 450mg ▬ 600mg
včetně sodíku: 101,4 mg ▬ 140,8 mg
L-histidin HCI: 150 mg - 200 mg
včetně: L-histidinu: 121,5 mg ▬ 162 mg
Vitamin B6: 1,05 mg (75% *) ▬ 1,4 mg (100% *)
*% RDA - procento doporučené denní dávky

 

BETA-ALANIN CARNO RUSH Doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje beta-alanin, sodík, L-histidin a vitamin B6. Přípravek je určen pro dospělé se zvýšenou fyzickou aktivitou. Vitamin B6 přispívá k udržení správného energetického metabolismu.

Doporučená denní dávka: 1 tableta 3x denně s jídlem nebo před tréninkem, zapít velkým množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: nedoporučuje se pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Požití produktu může způsobit mírné brnění nebo necitlivost. Jedná se o dočasný příznak v důsledku silné interakce složky beta-alaninového produktu. Nemá to žádný vliv na zdraví. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Složení: objemové činidlo - celulóza; beta-alanin, citrát sodný, hydrochlorid L-histidinu, protihrudkující látka - hořečnaté soli mastných kyselin; zahušťovadlo - zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy; protispékavé činidlo - oxid křemičitý; pyridoxin hydrochlorid - vitamin B6.

 

Datum spotřeby: nejméně 1 rok od data nákupu

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: