Od 25.6.-2.7.2024 čerpáme dovolenou, všechny objednávky budou realizovány a odesílány až po tomto datu. Lhůta u zboží na objednání bude o tuto dobu proudložena.
Neohodnoceno

Gold Hovězí protein Pro-Tein 1800g jahoda

Doplněk stravy doplňující stravu sportovců a fyzicky aktivních lidí o nezbytnou stavební složku svalů, kterou jsou bílkoviny.

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Objednáno
Kód: 6450
Značka: Olimp sport
2 490 Kč
Kategorie: Proteiny
Hmotnost: 1.85 kg
Gramáž: 1800g
Gold Beef Pro Tein 1800g jahoda
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

GOLD BEEF PRO-TEIN

Gramáž: 1800 g

Příchuť: jahoda

 

DOPLNĚK DIETY - náš produkt doplňuje stravu sportovců a fyzicky aktivních lidí o nezbytnou stavební složku svalů, kterou jsou bílkoviny. Díky gold beef pro-tein dodáte tělu potřebnou část této makroživiny během období přibývání na váze, ale i během redukce hmotnosti.

HOVĚZÍ HYDROLYZÁT PROTEINŮ - Hlavní proteinovou frakcí obsaženou v našem produktu je hovězí proteinový hydrolyzát, který byl navíc obohacen o proteiny a peptidy odvozené z hovězí krevní plazmy. Vykazují protizánětlivé účinky, které mohou lépe přispívat k budování svalové hmoty a zvyšování rychlosti regenerace.

PRO ALERGIKY - Proteinové doplňky na bázi hydrolyzátu hovězího proteinu jsou vhodné pro osoby s alergiemi a přecitlivělostí na potraviny po konzumaci produktů na bázi mléčných přísad. Za zmínku stojí velmi nízký obsah sacharidů a tuků pod 1 g na porci produktu.

Minimální trvanlivost: 04-12-2020

 

GOLD BEEF-PRO ™ -TEIN splňuje nejvyšší standardy pro produkty s vysokým obsahem bílkovin:

- obsahuje úplný profil proteogenních aminokyselin s významným podílem exogenních aminokyselin (EAA), včetně aminokyselin s rozvětveným postranním řetězcem (BCAA), se silným anabolickým a antikatabolickým účinkem,

- neobsahuje laktózu, takže jej mohou úspěšně užívat lidé trpící nižší kvalitou života způsobenou alergií na tuto živinu,

- má stopové množství sacharidů (méně než 0,5 g) a tuku (méně než 1 g) na porci,

- je produkt s velmi vysokou koncentrací bílkovin,

- bez nečistot, které se mohou hromadit v mase,

Navíc GOLD BEEF-PRO ™ -TEIN obsahuje obzvláště vysoké koncentrace:

- L-arginin (Arg). Navzdory skutečnosti, že L-arginin je relativně esenciální aminokyselina, jeho vnitřní biosyntéza není schopna kompenzovat jeho nedostatečné zásobování potravinami ve stavech zvýšené poptávky (i, ii), jako je zvýšená fyzická námaha nebo vyčerpání těla způsobené nemocí nebo nehodou.

Dosud bylo jednoznačně prokázáno, že L-arginin: zvyšuje syntézu růstových faktorů (polyaminů) podílejících se na růstu tkání a, jak dokazují klinické studie, podporuje syntézu bílkovin v těle. Spolu s glycinem a L-methioninem se také podílí na syntéze kreatinu. Ve vědecké literatuře také najdeme zprávy o účinku Arg na zvýšení sekrece růstového hormonu (klinické studie na zdravých mužích, iii),

- L-prolin (Pro). Nejdůležitější z hlediska jeho aplikace v kulturistice a silových sportech je bezpochyby schopnost Pro regulovat aktivitu mTOR (iv) kinázy integrující mnoho důležitých signálních drah iniciovaných tak důležitými faktory, jako je inzulín nebo růstové faktory podobné inzulínu (IGF I a IGF II ; v, vi,). Další studie (vii) ukazují, že zvýšení obsahu prolinů ve stravě o 2,1% vede k zesílení denního přírůstku hmotnosti z 342 na 411 g / den, tj. Až o 20%! Důvodem takové významné změny byla zvýšená retence dusíku v buňkách způsobená Pro - z 1,27 na 1,53 g / kg tělesné hmotnosti,

- glycin, který podporuje regeneraci chrupavkové tkáně,

- alanin, který tělo používá jako alternativní zdroj energie během období nízké hladiny cukru v krvi (viii). Proto se zdá, že zvýšení jeho koncentrace v krvi může vést ke snížení zapojení dalších aminokyselin ze svalové tkáně, a tím ke snížení jeho katabolismu ve stavech vysoké fyzické zátěže a energetické náročnosti.

Je třeba zdůraznit, že GOLD BEEF-PRO ™ -TEIN je vynikajícím zdrojem bílkovin pro lidi, kteří jej chtějí současně doplnit ve své stravě a chránit kloubní chrupavku. Profesionálně kombinované kombinace přísad jsou více než jednosložkové vysoce bílkovinné produkty běžně dostupné na trhu. GOLD BEEF-PRO ™ -TEIN je ideální pro dietu v období redukce hmotnosti, protože kromě doplnění aminokyselinami zasycuje a snižuje touhu po sladkém nebo slaném občerstvení. Lahodné příchutě s jemnou konzistencí, na trhu bezprecedentní, s vynikající rozpustností a bez přidaného cukru, činí GOLD BEEF-PRO ™ -TEIN splněním očekávání nejnáročnějších spotřebitelů.

 

Informace o výživě na porci: 35 g ▬100 g

Energetická hodnota: 551 kJ / 130 kcal ▬ 1563 kJ / 368 kcal
Tuk: 0,6 g ▬ 1,7 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,6 g ▬ 1,7 g
Sacharidy: <0,5 g ▬ <0,5 g
z toho cukry: <0,5 g ▬ <0,5 g
Bílkoviny: 31 g ▬ 88 g
Sůl: 0,8 g ▬ 2,4 g

Standardní aminogram # Na porci: 35 g g 100 g

L-isoleucin: 0,421 g ▬ 1,2 g
L-leucin: 1,196 g ▬ 3,4 g
L-valin: 0,869 g ▬ 2,5 g
L-arginin: 1,863 g ▬ 5,3 g
L-fanylalanin: 0,729 g ▬ 2,1 g
L-histidin: 0,288 g - 0,8 g
L-lysin: 1,348 g ▬ 3,9 g
L-methionin: 0,181 g ▬ 0,5 g
L-threonin: 0,865 g ▬ 2,5 g
L-tryptofan: 0,118 g ▬ 0,3 g
Hydroxyprolin: 2 700 g ▬ 7,7 g
Kyselina L-asparagová: 1 900 g ▬ 5,4 g
L-serin: 1,157 g ▬ 3,3 g
Kyselina L-glutamová: 3,071 g ▬ 8,8 g
Glycin: 4,883 g ▬ 14,0 g
L-alanin: 2,260 g ▬ 6,5 g
L-prolin: 2,950 g ▬ 8,4 g
L-tyrosin: 0,413 g ▬ 1,2 g
Hydroxylysin: 0,264 g ▬ 0,8 g
L-cystein: 0,186 g - 0,5 g

 

Složení: 87% proteinové přípravky (hovězí proteinový hydrolyzát, hovězí bílkoviny krevní plazmy), regulátory kyselosti - kyselina citrónová, kyselina jablečná (pro všechny druhy jahod, malin, třešní, lesních plodů); vůně, olej s mastnými kyselinami se středním řetězcem (MCT olej), zahušťovadla - arabská guma, xanthanová guma, sodná sůl karboxymethylcelulózy; regulátor kyselosti - citrát sodný; emulgátor - sójový lecitin; sůl, sladidla - acesulfam K, sukralóza, cyklamáty; barviva: košenilová (pro všechny druhy příchutí jahod, malin a třešní), brilantně modrá FCF (pro všechny druhy příchutí: lesní ovoce, borůvka), E 150c (pro všechny druhy příchutí: sušenky krém, karamel, čokoláda, ledová káva, káva, capucino, tiramisu, lískové ořechy).

Výrobek je určen: lidem se zvýšenou poptávkou po bílkovinách, usilujícím o rozvoj svalové hmoty a síly, zejména profesionálním sportovcům a rekreačním sportovcům.

Doporučené použití: 1 dávka denně (po tréninku, mezi jídly nebo před spaním). Velikost porce lze upravit v závislosti na individuálních potřebách. Rozpusťte 1 dávku 35 g (1 odměrku) ve 200 ml vody. Konzumujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku pro konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Poznámka: Nedoporučuje se pro děti, těhotné nebo kojící ženy nebo v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Doba dodání 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: