Od 25.6.-2.7.2024 čerpáme dovolenou, všechny objednávky budou realizovány a odesílány až po tomto datu. Lhůta u zboží na objednání bude o tuto dobu proudložena.
1 hodnocení

Termo spalovač tuků 60 kapslí synefrin

Burn Cutting spalovač tuků je vícesložkový lék, jehož cílem je pomoci spalovat tuky. 

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Objednáno
Kód: 6648
280 Kč
Kategorie: Sportovní a fitness výživa
Hmotnost: 0.2 kg
Počet kapslí: 60 kusů
Počet kapslí: 60 kusů
Snímek obrazovky 2024 01 20 212015
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

Burn Cutting spalovač tuků je vícesložkový lék, jehož cílem je pomoci spalovat tuky. Přípravek funguje na principu stimulace fyzického výkonu, přesněji řečeno zrychluje metabolismus. Jedním z účinků, které zaznamenáme po užití tohoto doplňku, bude zvýšení termogeneze, jedná se o proces zvyšování tělesné teploty, díky kterému vytváříme ideální podmínky pro redukci tuku. Produkt obsahuje l-karnitin, kofein a kajenský pepř, které pomáhají dosáhnout správné tělesné teploty.

Produkt řídí náš metabolismus a procesy spalování tuků, takže tělo spaluje energii získanou z tukové tkáně.

Synefrin aktivuje lipolýzu, tedy proces odbourávání tuků, zatímco l-karnitin je zodpovědný za transport tukových buněk do mitochondrií, kde se následně přeměňují na energii.

Malabarský tamarind obsahuje kyselinu hydroxycitronovou (HCA), která pomáhá omezit naši chuť k jídlu a nadměrnou chuť k jídlu. Zvýšením množství glykogenu ve svalech dává našemu tělu signál o stavu sytosti.

Nowmax® Burn Cutting Thermo je však mnohem víc než jen dokonale vyvážené dávky, které vám pomohou proniknout do vašich tukových zásob. Proces hoření je intenzivní cvičení, na které musíme mít sílu a chuť. Promyšlené složení obsahuje také látky, které dodávají energii a zlepšují naši koncentraci během tréninku, jako je kofein nebo l-tyrosin.

Redukce postavy a formování postavy však nejsou jen o tréninku. Je to také správná regenerace a udržení správné rovnováhy v těle. Produkt dokáže očistit tělo, má antioxidační vlastnosti a zlepšuje kvalitu spánku a zároveň snižuje negativní dopad stresu.

Redukce je jedním z těch procesů, které vystavují naše tělo velkému stresu kvůli nižšímu přísunu kalorií a větší fyzické námaze. Klíčem ke správné regeneraci je kvalitní spánek, a proto tato složka nesmí chybět ve vyváženém produktu na hubnutí.

Proč zvolit spalovačBurn Cutting?

✅ Zvyšuje pocení těla,

✅ zesiluje reakce spalování tuků,

✅ zvyšuje energii a soustředění,

✅ zrychluje metabolismus,

✅ potlačuje chuť k jídlu,

✅ zlepšuje fungování trávicího systému.

Pro koho spalovač je Burn Cutting Termo doporučován?

Tento doplněk je určen pro fyzicky aktivní lidi, jejichž cílem je snížit množství tělesného tuku. Výrobek navíc obsahuje pouze legální a bezpečné dávky.

Průhledná kapsle

Nabízený produkt má průhlednou skořápku bez potenciálně škodlivých plniv a umělých barviv, jako je oxid titaničitý. Můžete si být jisti, že kapsle obsahují čisté účinné látky v jejich přirozených barvách.

Složení: v kapsli, ve 2 kapslích

  • Tyrosin: 300 mg, 600 mg
  • Rozchodnice růžová: 100 mg, 200 mg
  • Extrakt ze zeleného čaje: 60 mg, 120 mg
  • Malabarský tamarind: 50 mg, 100 mg
  • -z toho kyselina hydroxycitronová (HCA): 30 mg, 60 mg
  • Synefrin (z plodů hořkého pomeranče): 20 mg, 40 mg
  • Extrakt z kajenského pepře: 50 mg, 100 mg
  • Kofein: 20 mg, 40 mg
  • L-karnitin: 100 mg, 200 mg

Složky: Tyrosin, extrakt z rozchodnice růžové, l-karnitin, extrakt ze zeleného čaje (zelený čaj 80 mesh: katechiny 42,4 %, EGCG 18 % - epigalokatechin galát), tamarind malabarský (60 % kyselina hydroxycitronová (HCA)), extrakt z kajenského pepře, kofein, synefrin (získaný z extraktu z plodů hořkého pomeranče), mikrokrystalická celulóza – objemové činidlo, kapsle: hovězí želatina, čištěná voda.

Návod k použití

Doporučená denní dávka jsou 2 tobolky. V tréninkové dny: 15 minut před tréninkem. V netréninkové dny: ráno, po snídani.

Kontraindikace

Nedoporučuje se těhotným ženám, kojícím matkám a osobám alergickým na některou ze složek přípravku. Doplněk stravy nemůže být náhradou zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Obchod

Skladujte na suchém a tmavém místě mimo dosah malých dětí.

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: