Neohodnoceno

Luteina Max-complex 30 kapslí ochrana očí

Doplněk stravy Lutein Max-Complex, který má příznivý vliv na zrak.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Objednáno
Kód: 6306
Značka: Olimp sport
290 Kč
Kategorie: Nutriční doplňky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kapslí: 30 kusů
Luteina Max complex 30 kapslí ochrana očí
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP LABS
LUTEIN MAX-COMPLEX

Hmotnost: 30 tablet

DVOJNÁSOBNÁ PODPORA PRO VAŠE OČI

Lutein max-complex - potravinový doplněk ve formě potahovaných tablet obsahujících složení přírodního luteinu a zeaxantinu a extraktu z bobulovin.

Extrakt z bobulí ovoce obsahující antokyanidiny má příznivý účinek na zrak antioxidačními vlastnostmi (díky nimž neutralizuje účinky volných radikálů vytvářených v těle) a díky příznivému účinku na krevní cévy.

Lutein je přírodní karotenoid nacházející se v oku. Jeho největší koncentrace se přirozeně nachází v makule a je také rozptýlena po sítnici a čočce. Díky své specifické struktuře umožňuje makula sítnice tzv. centrální vidění a odpovídá za ostrost zraku.

 

Nutriční informace: 1 tableta

Lutein: 30 mg

Zeaxanthin: 2,5 mg

Extrakt z plodů borůvky (Vaccinium myrtillus L.) 50 mg

včetně: antokyanidinů: 12,5 mg

 

Složení: maltodextrin, extrakt z borůvek (Vaccinium myrtillus L.) 25% antokyanidinů; lutein a zeaxantin (od Tagetes erecta L.), objemové činidlo - zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy; zasklívací prostředky - polyvinylalkohol (PVA), mastek, polyethylenglykol, polyoxyethylen sorbitan monooleát; činidla proti spékání - hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; barviva - oxid titaničitý, oxidy železa a hydroxidy.

Účel: pro dospělé, kteří se starají o svůj zrak. Přípravek se doporučuje zejména pro lidi pracující v umělém světle, kancelářské práce u počítače, vystaveni intenzivnímu slunečnímu záření, trpící únavou očí, také pro lidi středního a staršího věku, kteří se starají o udržení dobrého stavu zraku.

Doporučená denní dávka: 1 tableta s jídlem, zaplavená dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku ke spotřebě během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Podmínky skladování: Skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

Doba dodání 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: