Neohodnoceno

Flex Xplode 360g + Collaregen 400g pro klouby

Doplněk stravy, který přispívá ke správnému fungování chrupavky, kostí a kůže

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Objednáno
Kód: 6285
Značka: Olimp sport
1 690 Kč
Kategorie: Ostatní sportovní výživa
Hmotnost: 1 kg
Gramáž: 360g + 400g
Flex Xplode 360g + Collaregen 400g pro klouby
Balíkovna zdarma nad 2000 Kč

OLIMP SPORT NUTRITION

FLEX XPLODE + COLLAREGEN

Hmotnost: Flex Xplode 360g + Kolaregen 400g

Příchutě: Flex Xplode pomeranč + Collaregen pomeranč

 

FLEX XPLODE


SOLIDNÍ PORCE KOLAGENU! - každá část doplňku stravy (14,4 g) obsahuje více než 10 g kolagenu, který je dodáván ve dvou formách - hydrolyzát typu I a typu II.

VZÁCNÝ VITAMIN C - složení přípravku nemohlo postrádat vitamin C, který se vyskytuje ve formě mastných metabolitů (PureWay-C), vykazující rychlou absorpci. Tato složka pomáhá při správné produkci kolagenu a zajišťuje správné fungování chrupavky, kostí a kůže.

PODPORA KOSTÍ A SVALŮ - vitamin D a vápník přítomný v Flex Xplode se postará o udržení zdravých kostí. Přípravek také usnadňuje doplňování stravy hořčíkem, který spolu s vápníkem podporuje správné fungování svalů.

FLEX XPLODE PRO KOHO JE VHODNÝ? - doplněk výživy Olimp Sport Nutrition je určen lidem, kteří si chtějí zachovat správné fungování jednotlivých prvků pohybového aparátu, jako je kloubní chrupavka a kosti. Doporučeno zejména pro osoby zatížené fyzickou námahou.

Pečujte o své klouby, kosti a svaly profesionálním způsobem! Vyberte si Flex Xplode z Olimp Sport Nutrition! Jedná se o potravinový doplněk ve formě snadno se rozpouštějícího prášku, který obsahuje složení složek podporujících správné fungování jednotlivých prvků pohybového aparátu. Máme složení dvou forem kolagenu (hydrolyzát typu I a typu II), vitamíny C a D, doplněné o MSM, glukosamin, chondroitin, kyselinu hyaluronovou, extrakt Boswellia Serratta, hořčík a vápník.

Sázejte na osvědčený produkt, kterému důvěřují miliony sportovců z celého světa. Vzorec Flex Xplode byl vyvinut na základě současného vědeckého výzkumu v moderním Výzkumném a vývojovém centru farmaceutické společnosti Olimp Laboratories. Při výrobě se používají vysoce kvalitní suroviny, které byly podrobeny mikrobiologickým a fyzikálně-chemickým analýzám čistoty, včetně testy na přítomnost těžkých kovů. Tímto způsobem si výběrem Flex Xplus můžete být jisti, že získáváte bezpečný produkt!

Jste fyzicky aktivní osoba? Rád trénujete tvrdě? Flex Xplode je právě pro vás!

Nutriční informace: Na 1 porci 14,4 g

Hydrolyzát kolagenu typu I ▬ 10 000 mg
Hydrolyzát kolagenu typu II ▬ 250 mg
Methylsulfonylmethan (MSM) 750 mg
Glukosamin sulfát 2KCl - 500 mg
včetně: glukosaminu ▬ 295 mg
Chondroitin sulfát - 150 mg
včetně: chondroitin ▬ 135 mg

Vit. C (PureWay-C®) ▬ 108 mg (135% *)
Vápník ▬ 120 mg (15% *)
Extrakt Boswellia serrata ▬ 100 mg
včetně: kyselina boswellová (60%) ▬ 60 mg

Hořčík ▬ 57 mg (15% *)
Kyselina hyaluronová ▬ 20 mg
Vit. D3 ▬ 15 µg (300% *)

Složení: hydrolyzát kolagenu typu I, regulátory kyselosti - kyselina citronová, citráty sodné; methylsulfonylmethan (MSM), příchutě, glukosamin sulfát 2KCl (z měkkýšů), činidlo proti spékání - oxid křemičitý; uhličitan vápenatý, hydrolyzát kolagenu typu II, chondroitin sulfát, kyselina mikroenkapsulovaná (Boswellia serrata Roxb. ex Colebr.), oxid hořečnatý, sladidla - acesulfam K, sukralóza; hyaluronát sodný, cholekalciferol - vitamin D3; barviva - karoteny (A), karmin (B), riboflaviny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), patentovaná modrá V (G), indigokarmín (H), chlorofyly a chlorofyliny (I), kurkumin (J), antokyany (K), pepřový extrakt (L), betanin (M), rostlinný uhlík (N). (A) - (Z) - V závislosti na chuti produktu je symbol (A-Z) použité složky vedle data minimální trvanlivosti (pokud možno dříve). Vyrobeno v zařízení, které používá přísady získané z mléka, vajec, sóji, ořechů, arašídů, zrn obsahujících lepek, ryb, korýšů, měkkýšů.

Určené použití: pro dospělé, kteří si chtějí zachovat řádné fungování prvků pohybového aparátu, jako je kloubní chrupavka a kosti, zvláště doporučené pro fyzicky aktivní lidi a osoby zatížené fyzickou námahou.

Doporučená denní dávka: 1 porce denně mezi jídly. 1 část (14,4 g prášku = 2 odměrky) se rozpustí ve 200 ml vody. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: Výrobek není určen pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy. Poraďte se s lékařem o použití přípravku v případě diabetu, astmatu, osob se sníženou tolerancí glukózy, rizika kardiovaskulárních onemocnění a v případě použití antikoagulancií. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Vzhledem k obsahu vitamínu D je vhodné před použitím provést 25- (OH) D krevní test a výsledek testu konzultovat s lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Podmínky skladování: Skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

COLLAREGEN ™

KOMPLEXNÍ OCHRANA VAŠICH KLOUBŮ - Kolagen byl navíc obohacen o vitamín c, měď a mangan. Složení těchto čtyř složek se vyznačuje synergií působení, která vám umožní komplexní péči o vaše klouby.

ZATOČTE S BOLESTÍ - Podle výzkumu můžete brát jen 10 g kolagenového hydrolyzátu denně ke snížení bolesti u vytrvalostních sportovců.

BUĎTE FIT - Přípravek je určen pro lidi, kteří chtějí obnovit nebo udržet dobrý stav pojivové tkáně zapojené do tvorby pohybového aparátu vystaveného vysokému přetížení, zejména u fyzicky aktivních lidí.

Největší pokrok v tréninku vyplývá zejména z pravidelnosti tréninku, který vzhledem ke své četnosti a celkové vysoké intenzitě může způsobit nadměrný mechanický tlak na kloubní chrupavku a šlachy, čímž se změní fyzikálně-chemické vlastnosti matrice a následně narušuje distribuce růstových faktorů a protizánětlivých látek, což urychluje jejich degradaci papírové kapesníky. Z tohoto důvodu by většina tlaku měla zahrnovat vytváření nutričních podmínek (použití pokročilých doplňků) umožňujících zabránit poškození pohybového aparátu, zejména kloubní chrupavky, šlach a svalů, jakož i nejrychlejší možnou regeneraci všech výsledných dysfunkcí, které mohou sportovce vyloučit z dlouhodobého tréninku a ovlivnit celou jeho profesní kariéru.

Všechny předpoklady takového produktu jsou bezpochyby splněny: COLLAREGEN ™ s Endurance Sport ™ / Olimp Sport Nutrition®:

Jeho největší výhodou je synergie působení složek. Zdůvodnění použití každé účinné látky použité při výrobě je založeno na přesvědčivých vědeckých faktech. Kolagen v množství potvrzeném klinickými zkouškami. Výsledky klinických studií (1, 2) prokazují, že denní spotřeba 10 g kolagenu hydrolyzátu farmaceutické kvality snižuje pocit bolesti u pacientů s osteoporózou kyčelního nebo kolenního kloubu. Navíc se zdá, že suplementace kolagenovým hydrolyzátem má inhibiční účinek na rozklad kloubní chrupavky. Autoři studie demonstrují preventivní účinek této složky ve vývoji dysfunkce pohybového aparátu. Další velmi rozsáhlá klinická studie (3) provedená na aktivně trénovaných sportovcích potvrdila, že konzumace 10 g vysoce kvalitního hydrolyzátu kolagenu po dobu 24 týdnů vedla ke zlepšení stavu kloubů. Byla pozorována významná zmírnění bolesti u vytrvalostních sportovců.

 

Nutriční informace: 1 porce, 2 porce

Kolagen: 5 g - 10 g
Vitamin C (PureWay-C®): 40 mg (50% *) ▬ 80 mg (100% *)
Chelát aminokyseliny Albion® manganu: 1,9 mg ▬ 3,8 mg
včetně: mangan: 0,3 mg (15% *) ▬ 0,6 mg (30% *)
Chelát aminokyseliny Albion® měď: 1,5 mg ▬ 3 mg
z toho: měď: 150 μg (15% *) ▬ 300 μg (30% *)
*% RDA Procento doporučené denní dávky

Složení: Práškový doplněk stravy obsahující cukry a sladidla Složky: hydrolyzát kolagenu; kyselina jablečná, kyselina citrónová - regulátory kyselosti; maltodextrin, aroma, mikroenkapsulovaná kyselina L-askorbová (PureWay-C®) - vit. C, cyklamát sodný, sukralóza - sladidla, manganistan bisglycinát (manganový aminokyselinový chelát), měďnatý bisglycinát (měďnatý aminokyselinový chelát), barva: riboflavin, beta-karoten (pro pomerančovou příchuť), riboflavin (pro příchuť citronu), koineal (pro příchutě) : grapefruity, pomeranče a třešně). Podmínky skladování: Skladujte v suchých místnostech, při pokojové teplotě, v těsně uzavřených nádobách. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Použití: Přípravek je určen pro všechny lidi, kteří chtějí obnovit účinnost operace nebo udržet dobrý stav pojivové tkáně podílející se na tvorbě pohybového aparátu (šlachy, připevnění, kloubní chrupavka) a vystaveni velkému zatížení, např. U fyzicky aktivních lidí nebo lidí s nadváhou.

Doporučená denní dávka: 1-2 porce denně mezi jídly. 1 porci (5,5 g prášku - 18 jednotek = 1 kopeček = 1 polévková lžíce) se rozpustí ve 100 ml vody. Spotřebujte ihned po přípravě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku ke konzumaci během dne. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu za pestrou stravu. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.

Poznámka: Přípravek by neměl být používán v případě těhotenství, kojení nebo přecitlivělosti na některou ze složek přípravku.

 

Doba dodání do 7 pracovních dnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: